Aktualności

  • PS: Majewski odejdzie z Lecha. Trafi do Pogoni?

Radosław Majewski w przyszłym sezonie nie zagra w Lechu Poznań – to już praktycznie przesądzone. Według informacji Przeglądu Sportowego pomocnik Kolejorza nie mieści się w planach nowego trenera Lecha Ivana Djurdjevicia.


Zawodnik dostał wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu. Do doprecyzowania pozostają tylko warunki rozwiązania kontraktu, który obowiązuje jeszcze przez rok. Nie wiadomo również, czy piłkarz stawi się w czwartek na pierwszym po urlopach treningu graczy z Poznania.

Majewski nie powinien mieć dużych problemów z znalezieniem nowego pracodawcy. Jeden kandydat już się zresztą pojawił – Pogoń Szczecin. Portowcy po ostatnim sezonie, w którym przez długi czas zamykali tabelę ekstraklasy i walczyli o utrzymanie, nie zamierzają ponownie drżeć o przetrwanie, poszukują wzmocnień składu i chętnie widzieliby w składzie doświadczonego pomocnika. Zwłaszcza, że w Szczecinie powstała wyrwa po odejściu Rafała Murawskiego. 36-latek w spotkaniu z Lechią Gdańsk w poprzednim sezonie (1:1) pożegnał się z klubem. Grał tam cztery lata i był prawdziwym liderem na boisku i poza nim (dla drużyny rozegrał w sumie 147 spotkań w lidze i Pucharze Polski). Do Pogoni były pomocnik przychodził z Lecha Poznań, więc Majewski może podążyć jego śladami.

WIĘCEJ PRZECZYTASZ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Przegląd Sportowy
Wyświetleń: 8240

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...