Aktualności

Los chciał, że na pierwszy mecz wyjazdowy w sezonie 2022/2023 udamy się do odległego Reykjaviku. Organizacja wyjazdu nie jest prosta, ale jak najbardziej możliwa. Na miejsce docieramy na własną rękę, a mamy możliwy wspólny powrót. Szczegóły znajdziecie w komunikacie SKPS zamieszczonym poniżej.


Portowcy, przed nami pierwszy pucharowy wyjazd. Celem jest odległa Islandia.

Sektor gości na stadionie liczy 180 miejsc. Z uwagi na ograniczenia w dostępie do floty samolotów, wspólny z klubem  "czarter specjalny" dostępny będzie na powrocie, po zakończonym meczu. Lot będzie bezpośrednio do Goleniowa.

Szczegóły dotyczące finalnych kosztów podamy w ciągu najbliższych dni. Dlatego z tego miejsca zachęcamy do samodzielnego dotarcia lotami rejsowymi na mecz i wspólny pomeczowy powrót.

Z ważnych informacji, dla podróżujących na Islandię wystarczy dowód osobisty. Nie ma żadnych ograniczeń przy wjeździe i powrocie do PL/DE pod kątem testów czy innych zaświadczeń.

Prosimy śledzić na bieżąco wszystkie komunikaty dotyczące wyjazdu. Osoby zainteresowane powrotem po meczu klubowym czarterem prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej lub na adres wyjazdy@portowcy.org.

Nie pytajcie proszę o koszty - są na etapie ustaleń. Pokonać ponad 3000 km, by obejrzeć na żywo mecz naszej Pogoni? Jesteśmy zawsze tam!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: SKPS Portowcy
Wyświetleń: 3613

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...