Kolejny piłkarski weekend za nami i tradycyjnie zajrzeliśmy do I oraz II ligi, aby sprawdzić jak poszło wypożyczonym tam zawodnikom. Niestety nie każdy może być zadowolony ze swojej obecnej sytuacji w klubie.

Wróciły do grania Wigry Suwałki, a co za tym idzie, dwaj wypożyczeni tam Portowcy. Standardowo bardziej zadowolony może być Damian Pawłowski, ponieważ zaliczył dwukrotnie po 90 minut. Aron Stasiak natomiast wystąpił tylko w środowym spotkaniu z Chojniczanką Chojnice i na boisku przebywał przez 57 minut.

Pełne 90 minut rozegrał w barwach Bytovii Gracjan Jaroch, jednak jego drużyna przegrała w meczu wyjazdowym ze Stalą Mielec 1:2. Wypożyczony ze Szczecina napastnik zaliczył kolejne spotkanie bez bramki, jednak słabo spisuje się cały zespół, ponieważ nie wygrał już od 12 spotkań.

Kolejne 90 minut w barwach Rakowa Częstochowa ma za sobą Marcin Listkowski. Jego drużyna pokonała w meczu wyjazdowym Odrę Opole i zajmuje w tabeli pozycję lidera z 10 punktową przewagą.

Niezadowolony z weekendu bez wątpienia może być Rafał Maćkowski z Chrobrego Głogów, ponieważ nie rozegrał w nim choćby minuty.

Na zwycięską ścieżkę powrócili Błękitni Stargard, ale niestety bez Błażeja Starzyckiego w składzie. 18-latek oglądał wygraną ze Zniczem Pruszków z pozycji ławki rezerwowych.

Wygraną w II lidze zaliczyła też Pogoń Siedlce, a praktycznie całe spotkanie rozegrał Mateusz Bochnak. Co ciekawe jedyną bramkę dla Pogoni strzelił Kamil Walków, który w poprzednim sezonie reprezentował Świt Skolwin.

Balansuje na granicy ławki rezerwowych i pierwszego składu 19-letni Szymon Jopek. W poprzednich dwóch spotkaniach Stali Stalowa Wola Jopek wyszedł w pierwszym składzie. W ten weekend trener zdecydował jednak inaczej i cały mecz z Widzewem Łódź, wypożyczony z Pogoni zawodnik obejrzał z ławki rezerwowych.