Jak co tydzień zaglądamy do niższych lig, aby sprawdzić jak idzie wypożyczonym tam Portowcom. Wiadomo już też, że ich liczba się zwiększy za sprawą Marcina Listkowskiego, który trafi do Rakowa Częstochowa.

Pełne 90 minut w barwach Wigier Suwałki rozegrał Damian Pawłowski. Jego drużyna kontynuuje dobry start sezonu i w meczu wyjazdowym zremisowała z Odrą Opole 2:2. Na boisku nawet na minutę nie pojawił się jednak Aron Stasiak.

W kadrze meczowej Chrobrego Głogów na mecz z Sandecją Nowy Sącz zabrakło niestety Rafała Maćkowskiego.

Gracjan Jaroch zaliczył kolejne pełne spotkanie w barwach Bytovii Bytów. Jego drużyna wygrała 3:0 w meczu wyjazdowym z beniaminkiem I ligi - Garbarnią. Wypożyczony z Pogoni napastnik mecz zakończył bez żadnego trafienia.

65 minut występował na boisku Mateusz Bochnak w meczu Pogoni Siedlce z Olimpią Elbląg. Trudne początki po spadku ma jednak drużyna z Siedlec, ponieważ podobnie jak Pogoń ze Szczecina, również ta nie zdobyła jeszcze ani jednak bramki w sezonie.

Pewne miejsce w pierwszym składzie Błękitnych ma jak na razie Błażej Starzycki. Może mówić jednak o sporym pechu, ponieważ Błękitni Stargard byli już naprawdę blisko odniesienia drugiego zwycięstwa w tym sezonie, ale po bramce w 93. minucie ostatecznie podzielili się punktami z Rozwojem Katowice.

Tym razem nawet do kadry meczowej nie załapał się Szymon Jopek, który do Stali Stalowa Wola wypożyczony jest już od pół roku i jeszcze nie udało mu się nawet zadebiutować.