Minął tydzień, więc wracamy z raportem o zawodnikach wypożyczonych z Pogoni Szczecin. Sprawdźcie jak sobie radzili w ostatnich dniach.

Maciej Żurawski (Warta Poznań, Ekstraklasa, rocznik 2000) - Zieloni wygrali z Cracovią 1:0. Żurawskiego zabrakło w kadrze meczowej.

Jędrzej Grobelny (Miedź Legnica, I liga, ‘01) -  Miedzianka przegrała z GKS-em Tychy 2:3. Grobelny nie znalazł się w kadrze na to spotkanie.

Kacper Cichoń (Puszcza Niepołomice, I liga, ‘01) - Puszcza przegrała z ŁKS-em 2:3. Cichoń rozegrał pełne 90 minut.

Aron Stasiak (Górnik Łęczna, I liga, ‘99) - Górnicy zremisowali z Odrą 1:1. Stasiak przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych.

Kryspin Szcześniak (GKS Jastrzębie, I liga, ‘01) - GKS wygrał ze Stomilem 2:0. Szcześniak rozegrał cały mecz.

Hubert Sadowski (Skra Częstochowa, II liga, ‘00) - Skra przegrała z Olimpią 0:2. Sadowski rozegrał spotkanie w pełnym wymiarze czasowym.

Nikodem Sujecki (Olimpia Grudziądz, II liga, ‘03), Oskar Kalenik (Olimpia Grudziądz, II liga, ‘00), Michał Graczyk (Olimpia Grudziądz, II liga, ‘99) - Olimpijczycy ulegli Górnikowi Polkowice 0:3 i pokonali Skrę 2:0. Sujecki oraz Graczyk rozegrali dwa całe spotkania, a Kalenik opuszczał boisko w 61 i 62 minucie.

Błażej Starzycki (Błękitni Stargard, II liga, ‘00), Bartłomiej Mruk (Błękitni Stargard, II liga, ‘01), Bartosz Boniecki (Błękitni Stargard, II liga, ‘00), Dominik Sasiak (Błękitni Stargard, II liga, ‘01), Mateusz Bochnak (Błękitni Stargard, II liga, ‘98) - Błękitni bezbramkowo zremisowali z GKS-em Katowice i wygrali ze Zniczem 2:0. Bochnak i Mruk zagrali dwa pełne mecze. Starzycki w pierwszym spotkaniu rozegrał pełne 90 minut, a w drugim zszedł z murawy w 69 minucie. Sasiak siedział w obu meczach na ławce rezerwowych, a Boniecki w pierwszym siedział na ławce, a w drugim nie znalazł się w kadrze

Daniel Kusztan (Flota Świnoujście, III liga, ‘99) - Flota pokonała Gryfa Wejherowo 3:1. Kusztan nabawił się kontuzji i opuścił plac gry w 24 minucie.