Rozgrywki PKO Ekstraklasy zakończyły się, ale niższe ligi grają dalej, więc my się nie zatrzymujemy i prezentujemy Wam kolejny raport dotyczący wypożyczonych Portowców.

Jędrzej Grobelny (Miedź Legnica, I liga, ‘01) - Miedź wygrała z Puszczą 1:0 (zaległy) oraz przegrała z Odrą 1:2. Grobelny nie znalazł się w kadrze na oba spotkania.

Kacper Cichoń (Puszcza Niepołomice, I liga, ‘01) - Puszcza poniosła dwie porażki - z Miedzią (0:1, zaległy) i ze Stomilem (1:2). Cichoń rozegrał dwa pełne starcia i w obu obejrzał żółty kartonik.

Aron Stasiak (Górnik Łęczna, I liga, ‘99) - Górnicy przegrali z ŁKS-em 1:3. Stasiaka zabrakło w kadrze meczowej.

Kryspin Szcześniak (GKS Jastrzębie, I liga, ‘01) - GKS poniósł porażkę 0:3 z Zagłębiem. Szcześniak rozegrał pełne 90 minut i otrzymał żółtą kartkę.

Hubert Sadowski (Skra Częstochowa, II liga, ‘00) - Skra pokonała Znicz 3:2 i przegrała z Olimpią Elbląg 0:1. Sadowski zagrał całe pierwsze spotkanie i został ukarany żółtą kartką, a w drugim zasiadł na ławce rezerwowych.

Nikodem Sujecki (Olimpia Grudziądz, II liga, ‘03), Oskar Kalenik (Olimpia Grudziądz, II liga, ‘00), Michał Graczyk (Olimpia Grudziądz, II liga, ‘99) - Olimpijczycy wygrali z Garbarnią 3:2 i przegrali z rezerwami Śląska 2:4. Sujecki bronił w obu spotkaniach, Graczyk schodził z boiska w 67 i 72 minucie, a Kalenik wchodził na murawę w 67 minucie i schodził z niej w minucie 65.

Błażej Starzycki (Błękitni Stargard, II liga, ‘00), Bartłomiej Mruk (Błękitni Stargard, II liga, ‘01), Bartosz Boniecki (Błękitni Stargard, II liga, ‘00), Dominik Sasiak (Błękitni Stargard, II liga, ‘01), Mateusz Bochnak (Błękitni Stargard, II liga, ‘98) - Błękitni bezbramkowo zremisowali z Olimpią Elbląg. Mruk i Starzycki rozegrali cały mecz, Bochnak opuścił murawę w 84 minucie, Sasiak siedział na ławce rezerwowych, a Boniecki nie znalazł się w kadrze na to spotkanie.

Daniel Kusztan (Flota Świnoujście, III liga, ‘99) - Flota uległa Chemikowi Police aż 1:4. Kusztan po kontuzji w ostatnim starciu nie znalazł się w kadrze meczowej.