W minioną niedzielę zakończyła się kolejna kolejka zmagań w niższych ligach. Zobaczcie jakie role na finiszu rozgrywek odgrywają wypożyczeni Portowcy.

Jędrzej Grobelny (Miedź Legnica, I liga, ‘01) - Miedzianka pokonała ŁKS 3:0. Grobelny nie znalazł się w kadrze na to spotkanie.

Kacper Cichoń (Puszcza Niepołomice, I liga, ‘01) - Puszcza poniosła wysoką porażkę 0:4 z Zagłębiem. Cichoń rozegrał pełne 90 minut.

Aron Stasiak (Górnik Łęczna, I liga, ‘99) - Górnicy zremisowali ze Stomilem 1:1. Stasiak znalazł się tylko na ławce rezerwowych.

Kryspin Szcześniak (GKS Jastrzębie, I liga, ‘01) - GKS podzielił się punktami z Sandecją (1:1). Szcześniak rozegrał cały mecz i został napomniany żółtym kartonikiem.

Hubert Sadowski (Skra Częstochowa, II liga, ‘00) - Skra zremisowała z Błękitnymi 1:1. Sadowski przesiedział spotkanie na ławce rezerwowych.

Nikodem Sujecki (Olimpia Grudziądz, II liga, ‘03), Oskar Kalenik (Olimpia Grudziądz, II liga, ‘00), Michał Graczyk (Olimpia Grudziądz, II liga, ‘99) - Olimpijczycy przegrali z KKS-em Kalisz 1:2. Sujecki i Graczyk grali cały mecz, a Kalenik został zmieniony w 74 minucie.

Błażej Starzycki (Błękitni Stargard, II liga, ‘00), Bartłomiej Mruk (Błękitni Stargard, II liga, ‘01), Bartosz Boniecki (Błękitni Stargard, II liga, ‘00), Dominik Sasiak (Błękitni Stargard, II liga, ‘01), Mateusz Bochnak (Błękitni Stargard, II liga, ‘98) - Bochnak rozegrał całe spotkanie i zmarnował rzut karny. Starzycki opuścił murawę w 87 minucie, Sasiak siedział na ławce rezerwowych, a Boniecki i Mruk nie znaleźli się w kadrze na sobotni mecz.

Daniel Kusztan (Flota Świnoujście, III liga, ‘99) - Flota przegrała z Górnikiem Konin 0:1. Kusztan nadal leczy uraz i zabrakło go w kadrze na to spotkanie.