Minionego weekendu zakończył się sezon zasadniczy I oraz II Ligi. Sprawdźcie jak w ostatniej kolejce tych rozgrywek zaprezentowali się wypożyczeni Portowcy.

Jędrzej Grobelny (Miedź Legnica, I liga, ‘01) - Miedź zremisowała z Zagłębiem 1:1. Grobelny nie znalazł się w kadrze na ten mecz.

Kacper Cichoń (Puszcza Niepołomice, I liga, ‘01) - Puszcza pokonała GKS Bełchatów 2:0. Cichoń rozegrał pełne 90 minut.

Aron Stasiak (Górnik Łęczna, I liga, ‘99) - Górnicy wygrali z Sandecją 3:0. Stasiak przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych. Zielono-Czarni w 1/2 barażów o Ekstraklasę zmierzą się z GKS-em Tychy.

Kryspin Szcześniak (GKS Jastrzębie, I liga, ‘01) - GKS odniósł zwycięstwo z Resovią 2:1. Szcześniaka zabrakło w kadrze na niedzielny mecz.

Hubert Sadowski (Skra Częstochowa, II liga, ‘00) - Skra po niesamowitym meczu zremisowała z Garbarnią 4:4. Sadowski zagrał całe spotkanie. Częstochowianie będą grali w 1/2 barażów o I Ligę z Chojniczanką.

Nikodem Sujecki (Olimpia Grudziądz, II liga, ‘03), Oskar Kalenik (Olimpia Grudziądz, II liga, ‘00), Michał Graczyk (Olimpia Grudziądz, II liga, ‘99) - Olimpijczycy przegrali z Motorem 2:5. Sujecki i Graczyk rozegrali całe starcie, a Kalenik zameldował się na murawie w 70 minucie. Biało-Zieloni pożegnali się z II Ligą.

Błażej Starzycki (Błękitni Stargard, II liga, ‘00), Bartłomiej Mruk (Błękitni Stargard, II liga, ‘01), Bartosz Boniecki (Błękitni Stargard, II liga, ‘00), Dominik Sasiak (Błękitni Stargard, II liga, ‘01), Mateusz Bochnak (Błękitni Stargard, II liga, ‘98) - Błękitni ulegli Śląskowi Wrocław II aż 1:5. Bochnak rozegrał pełny mecz i zaliczył asystę, Mruk opuścił boisko w 64 minucie, a Starzycki wszedł na nie w 46 minucie, Sasiak siedział na ławce rezerwowych, a Boniecki nie znalazł się w kadrze na ten mecz. Stargardzki klub również spadł z II Ligi.

Daniel Kusztan (Flota Świnoujście, III liga, ‘99) - Flota pokonała Bałtyk Koszalin 4:2. Kusztan nadal leczy uraz, w związku z czym zabrakło go w kadrze.