To już siódmy raport poświęcony wypożyczonym Portowcom. Po raz kolejny z dobrej strony pokazał się Wędrychowski, tym razem wywalczył on rzut karny w wyjazdowym meczu z Legią.

Kryspin Szcześniak (Górnik Łęczna, Ekstraklasa, ‘01), Marcel Wędrychowski, (Górnik Łęczna, Ekstraklasa, ‘02) - Górnik uległ Legii 1:3. Szcześniak pojawił się na boisku w 73. minucie, a Wędrychowski opuścił je w tym samym czasie. Wcześniej wywalczył on rzut karny po ładnej oraz przebojowej akcji.

Hubert Sadowski (GKS Katowice, I Liga, ‘00) - GKS uległ Arce 2:4 i podzielił się punktami z Górnikiem Polkowice po rezultacie 1:1. Sadowski nie znalazł się w kadrze na oba spotkania.

Nikodem Sujecki (Skra Częstochowa, I Liga, ‘03) - Częstochowianie wygrali z Arką 2:1. Sujecki oglądał mecz z poziomu ławki rezerwowych.

Hubert Turski (Chrobry Głogów, I Liga, ‘03) - Chrobry w zaległym meczu przegrał z GKS-em Tychy 0:1. Głogowianie w drugim spotkaniu zremisowali z Puszczą 2:2. W pierwszym starciu Turski zszedł z boiska w 55. minucie, a w następnym wszedł na plac gry w 61. minucie.

Kacper Zaborski (Wigry Suwałki, II Liga, ‘02) - Suwalczanie ponieśli porażkę z Ruchem 0:1. Zaborski znalazł się na ławce rezerwowych.

Michał Kwiecień (Pogoń Siedlce, II Liga, ‘01), Bartosz Klebaniuk (Pogoń Siedlce, II Liga ‘02) - Pogoń w zaległym meczu pokonała rezerwy Lecha 2:0, zaś w zwykłym starciu uległa Pogoni Grodzisk Mazowiecki 1:2. Kwiecień nadal leczy uraz i zabrakło go w kadrze na dwa spotkania, a Klebaniuk bronił przez oba całe mecze.

Mateusz Rościszewski (Kotwica Kołobrzeg, III Liga, ‘01) - Kotwica odniosła zwycięstwo 2:0 w pojedynku z GKS-em Przodkowo. Rościszewski wyszedł w wyjściowym składzie i opuścił plac gry w 67. minucie.