Nie mogą mieć najlepszych humorów piłkarze wypożyczeni z Pogoni po tym weekendzie. Nie każdy z nich miał okazję wybiec na boisko, a dla niektórych nie znalazło się miejsce nawet na ławce rezerowowych.

Na debiut w I lidze w barwach Rakowa Częstochowa nie doczekał się na razie Marcin Listkowski. Zabrakło miejsca dla niego w kadrze meczowej na mecz z Chrobrym Głogów i zamiast po boiskach zaplecza Ekstraklasy, wystąpił w meczu IV-ligowych rezerw. W barwach Chrobrego ponownie zobaczyliśmy Rafała Maćkowskiego, który wszedł na boisko w 58. minucie. Raków Częstochowa wygrał w Głogowie i z 10 punktami jest liderem Fortuna I ligi.

W kadrze meczowej Wigier Suwałki zabrakło Arona Stasiaka. Mecz w pierwszym składzie ponownie rozpoczął Damian Pawłowski. 19-latek na boisku spędził 79 minut, a jego drużyna uległa GKS-owi Katowice.

W II lidze 71 minut w meczu Pogoni Siedlce ze Zniczem Pruszków rozegrał Mateusz Bochnak. Drużyna z Siedlec przegrała jednak na własnym boisku aż 0:3.

O wiele bardziej może być zadowolony Błażej Starzycki. Jego Błękitni Stargard pokonali Stal Stalową Wolę, a młody pomocnik miał udział przy jedynej w tym meczu bramce. Cale spotkanie po stronie Stali z ławki rezerwowej oglądał Szymon Jopek.