Podczas przerwy reprezentacyjnej wypożyczeni Portowcy nie mogli liczyć na odpoczynek. Większość z nich grała w rozgrywkach ligowych, a niektórzy wyjechali na zgrupowanie młodzieżowych kadr Polski.

Kryspin Szcześniak (Górnik Łęczna, Ekstraklasa, ‘01), Marcel Wędrychowski, (Górnik Łęczna, Ekstraklasa, ‘02) - Szcześniak wszedł na drugą połowę meczu reprezentacji Polski U-20 z Rumunią (1:2), a Wędrychowski z powodu kontuzji nie pojechał na zgrupowanie kadry U-21.

Hubert Sadowski (GKS Katowice, I Liga, ‘00) - GKS przegrał z ŁKS-em 0:1. Sadowski opuścił plac gry w 27. minucie.

Nikodem Sujecki (Skra Częstochowa, I Liga, ‘03) - Częstochowianie pokonali GKS Jastrzębie 1:0. Sujecki siedział na ławce rezerwowych.

Hubert Turski (Chrobry Głogów, I Liga, ‘03) - Turski wszedł na murawę w 72. minucie spotkania kadry U-20 z Rumunią (1:2).

Kacper Zaborski (Wigry Suwałki, II Liga, ‘02) - Wigry uległy Pogoni Grodzisk Mazowiecki 1:3. Zaborski znalazł się na ławce rezerwowych.

Michał Kwiecień (Pogoń Siedlce, II Liga, ‘01), Bartosz Klebaniuk (Pogoń Siedlce, II Liga ‘02) - Siedlczanie przegrali ze Zniczem 1:2. Kwietnia zabrakło w kadrze na ten mecz, a Klebaniuk bronił całe starcie.

Mateusz Rościszewski (Kotwica Kołobrzeg, III Liga, ‘01) - Kotwica wygrała ze Stolem Gniewino aż 6:0. Rościszewski został zmieniony w 53. minucie.