Właśnie zakończył się kolejny weekend ligowych zmagań. Do grona wypożyczonych Portowców dołączyli Łukasiak i Lis. Sprawdźcie jak sobie poradzili.

Hubert Sadowski (Skra Częstochowa, I Liga, ‘00), Kacper Łukasiak (Skra Częstochowa, I Liga, ‘03) - Częstochowianie ulegli ŁKS-owi 1:2. Sadowski i Łukasiak znaleźli się tylko na ławce rezerwowych.

Maciej Białczyk (Chojniczanka Chojnice, I Liga, ‘03) - Chojniczanka wygrała 3:1 z Hutnikiem Kraków (Puchar Polski) i przegrała 0:2 z Chrobrym. Białczyk oglądał oba spotkania z perspektywy ławki rezerwowych.

Kamil Kort (Kotwica Kołobrzeg, II Liga, ‘02) - Kołobrzeżanie wygrali ze Zniczem 2:1. Kort opuścił plac gry w 67. minucie meczu.

Łukasz Łęgowski (Olimpia Elbląg, II Liga, ‘03), Aron Stasiak (Olimpia Elbląg, II Liga, ‘99) - Olimpia pokonała Garbarnię po rzutach karnych (1:1, Puchar Polski) i zremisowała z KKS-em Kalisz 2:2. Łęgowski rozegrał całe pucharowe spotkanie, a w serii “jedenastek” obronił 2 rzuty karne, natomiast w meczu ligowym zasiadł na ławce rezerwowych. Stasiak w pucharowym pojedynku zagrał 120 minut, zdobył bramkę, ale nie wykorzystał swojej szansy w rzutach karnych. Napastnik w starciu z KKS-em również wpisał się na listę strzelców i zszedł z boiska w 76. minucie meczu.

Jakub Lis (Motor Lublin, II Liga, ‘02) - Motor przegrał z Górnikiem Polkowice 0:2. Lis zameldował się na placu gry w 61. minucie spotkania.