Damian Pawłowski oraz Błażej Starzycki jako jedyni mogą pochwalić się stałą pozycją w swoich klubach, jeśli chodzi o zawodników wypożyczonych z Pogoni. Reszta przynajmniej jak na ten moment występy na boisku przeplata z siedzeniem na ławce rezerwowych.

Kolejny mecz z rzędu na ławce rezerwowych rozpoczął Gracjan Jaroch. 20-letni napastnik w 7. kolejce Fortuna 1 ligi pojawił się na boisku dopiero w 76. minucie. Jego Bytovia zremisowała na własnym boisku z Podbeskidziem Bielsko-Biała 1:1.

W podobnej sytuacji co Jaroch jest Aron Stasiak, który w meczu Wigry Suwałki – Stomil Olsztyn na boisku pojawił się w 71. minucie. O wiele bardziej zadowolony może być Damian Pawłowski, który rozegrał pełne spotkanie i otrzymał również powołanie do Reprezentacji Polski U-20. Wigry odniosły też kolejne zwycięstwo i plasują się obecnie w górnej części tabeli.

Zadowolony może być również Rafał Maćkowski, który rozegrał pełne spotkanie w barwach Chrobrego Głogów. Jego drużyna pokonała na własnym boisku walczącą o awans Chojniczankę Chojnice 2:0.

Na ostatnie 14 minut wszedł w spotkaniu Siarka Tarnobrzeg – Stal Stalowa Wola Szymon Jopek. Jego drużyna przegrała jednak w meczu wyjazdowym aż 0:3.

Pełne 90 minut w zakończonym już weekendzie rozegrał Błażej Starzycki. Błękitni Stargard, w których występuje 18-latek zremisowali na własnym stadionie z ROW-em 1964 Rybnik 1:1.

Do kadry meczowej swoich zespołów nie załapali się Marcin Listkowski oraz Mateusz Bochnak.