Jak wypadła ostatnia kolejka w wykonaniu wypożyczonych zawodników Pogoni? Większość wypożyczonych Portowców nie może zaliczyć jej do udanych.

Kryspin Szcześniak (Górnik Zabrze, Ekstraklasa, ‘01) - Górnik przegrał 1:2 z Lechem. Szcześniak wyszedł w podstawowym składzie i opuścił plac gry w 92. minucie meczu.

Hubert Sadowski (Skra Częstochowa, I Liga, ‘00), Kacper Łukasiak (Skra Częstochowa, I Liga, ‘03) - Częstochowianie ulegli Górnikowi 0:3. Sadowski nie znalazł się w kadrze na to spotkanie, zaś Łukasiak zameldował się na boisku w 89. minucie gry.

Maciej Białczyk (Chojniczanka Chojnice, I Liga, ‘03) - Chojniczanka poniosła porażkę 1:2 z Resovią. Białczyka zabrakło w kadrze na ten pojedynek.

Łukasz Łęgowski (Olimpia Elbląg, II Liga, ‘03), Aron Stasiak (Olimpia Elbląg, II Liga, ‘99) - Olimpia przegrała 0:2 z Polonią. Łęgowski oglądał to spotkanie z perspektywy ławki rezerwowych, a Stasiak został zmieniony w 90. minucie meczu.

Jakub Lis (Motor Lublin, II Liga, ‘02) - Motor pokonał Kotwicę 3:1. Lis pojawił się na boisku w 75. minucie gry.