Do gry wróciła już także II liga, więc i my wracamy z cotygodniowymi raportami poświęconymi wypożyczonym graczom Dumy Pomorza. W swoim nowym klubie zdołał zadebiutować Mariusz Fornalczyk, który zanotował nawet pierwszą asystę.

Kryspin Szcześniak (Górnik Zabrze, Ekstraklasa, ‘01) - Górnik przegrał 0:2 z Cracovią, zremisował 1:1 z Lechią oraz 0:0 z Radomiakiem, uległ 0:2 Rakowowi i pokonał 1:0 Stal. Szcześniak rozegrał w pełnym wymiarze czasowym tylko spotkanie z Pasami. W kolejnych trzech meczach środkowy obrońca siedział na ławce rezerwowych, a w pojedynku ze Stalą Szcześniaka zabrakło w kadrze na to starcie.

Kacper Kostorz (Korona Kielce, Ekstraklasa, ‘99) - Korona wygrała 1:0 z Lechią i przegrała aż 1:5 z Wartą. W pierwszym spotkaniu Kostorz zameldował się na placu gry w 86. minucie gry, a w drugim wszedł na boisko w 61. minucie i wpisał się na listę strzelców zdobywając bramkę honorową.

Mariusz Fornalczyk (Bruk-Bet Termalica Nieciecza, I Liga, ‘03) - Termalica pokonała 1:0 Skrę. Fornalczyk zadebiutował wchodząc na boisko w 58. minucie meczu i od razu zaliczył asystę przy bramce Trubehy.

Bartłomiej Mruk (Garbarnia Kraków, II Liga, ‘01) - W meczu inaugurującym rundę wiosenną II Ligi Garbarnia przegrała z Pogonią 0:3. Mruk rozegrał to spotkanie w pełnym wymiarze czasowym.

Łukasz Łęgowski (Olimpia Elbląg, II Liga, ‘03), Aron Stasiak (Olimpia Elbląg, II Liga, ‘99) - Olimpia bezbramkowo zremisowała z KKS-em Kalisz. Łęgowski znalazł się na ławce rezerwowych, a Stasiak grał przez 72. minuty.

Jakub Lis (Motor Lublin, II Liga, ‘02) - Motor pokonał 3:1 Górnika Polkowice i poniósł porażkę 0:3 z Rakowem (Puchar Polski). W spotkaniu ligowym Lis wszedł na boisko w 65. minucie gry, strzelił gola na 2:1 i został wybrany graczem meczu, zaś w pojedynku pucharowym 21-latek zameldował się na placu gry w 78. minucie starcia.