• Runjaic: Jeśli mamy jakieś ambicje w tym sezonie, to trzeba je wykorzystywać.

-  Jeśli mamy jakieś ambicje w tym sezonie, to trzeba je wykorzystywać. Później poziom meczu opadł. Myślę, że z tym doświadczeniem w zespole powinniśmy zejść do szatni z prowadzeniem w pierwszej połowie. Zamiast tego przeciwnik zdobywa dwie bramki prostymi środkami i idzie do szatni z niezasłużoną przewagą - powiedział po meczu ze Śląskiem trener Runjaic.

Kosta Runjaic, trener Pogoni Szczecin:

Bardzo dobrze zaczęliśmy mecz. Wywieraliśmy presję z przodu. Strzeliliśmy gola po stałym fragmencie gry, tak jak ćwiczyliśmy to na treningu. Mieliśmy kilka szans na 2:0, ale nie udało nam się strzelić kolejnego gola. Takie szanse trzeba wykorzystywać. Jeśli mamy jakieś ambicje w tym sezonie, to trzeba je wykorzystywać. Później poziom meczu opadł. Myślę, że z tym doświadczeniem w zespole powinniśmy zejść do szatni z prowadzeniem w pierwszej połowie. Zamiast tego przeciwnik zdobywa dwie bramki prostymi środkami i idzie do szatni z niezasłużoną przewagą. W drugiej połowie mieliśmy znów kilka szans, których nie wykorzystaliśmy. Z pustymi rękoma jedziemy do domu. Przegraliśmy drugi mecz z rzędu. Myślę, że ci którzy myśleli, że sezon dalej tak będzie się toczył, to przekonali się, że nie musi tak być. Przegraliśmy dwa mecze, a raczej daliśmy je sobie wyrwać. Teraz ważne jest rzeczowe podejście - rzetelna praca i wiara w siebie. Nie zaczynam wątpić i będziemy chcieli zdobyć kolejne punkty w następnych meczach. Porażka i zwycięstwo leży blisko siebie. Euforia i załamanie są częścią sportu. Wiadomo, że będziemy dziś i jutro niezadowoleni. Musimy wyjść z tego dołka. Oglądam bardzo dużo meczów naszej ligi i wiem, że nikomu nie będzie łatwo. Realistycznie podchodzę do sytuacji. Musimy pracować konsekwentnie i wykonywać naszą robotę. Wszystko w celu zdobycia dobrego wyniku. Gratulacje dla Śląska.

Autor: Pogoń Szczecin SA
Żródło: Pogoń Szczecin SA