• SPARING: Pogoń - Chojniczanka [WYNIK NA ŻYWO]

O godzinie 15:00 na stadionie w Załomiu odbędzie się mecz sparingowy Pogoni Szczecin z pierwszoligową Chojniczanką Chojnice. O zmianie wyniku informować będziemy na bieżąco.

KONIEC

88' Kwiecień wywalczył karnego! Strzela Rudol... GOOOOOOOOOL!

83' Kolejna świetna interwencja Budziłka

80' Tempo mocno siadło po przerwie

72' 100% sytuacja dla Chojniczanki! Zawistowski strzela głową z czterech metrów ale broni Budziłek!

70' Trochim z wolnego, ale prosto w Budziłka

65' Niewiele ciekawego dzieje się w drugiej połowie

56' Żyro tym razem sytuacyjnie po rzucie rożnym, ale nad bramką

53' Żyro z 16 metrów po ziemi ale prosto w bramkarza

47' Strzał Żyry łapie bramkarz

47' Początek drugiej części

Przerwa

43' Ponownie Zawistowski z wolnego, ale już obok bramki

37' Mocny strzał Zawistowskiego z rzutu wolnego pod poprzeczkę, ale świetnie broni Załuska

34' Piękny strzał jednego z Portowców nieznacznie mija bramkę Janukiewicza

28' Znów Majewski z dystansu, znów niecelnie

25' Dobra akcja Chojniczanki, dośrodkowanie i napastnikowi zabrakło kilku centymetrów aby sięgnąć piłkę

23' Majewski z dystansu nad bramką

21' Mocny strzał Kozulja odbija Janukiewicz. Do dobitki dochodzi Stec, ale strzela obok bramki

16' Żyro z 18 metrów ale wysoko nad bramką

10' GOOOOOOOOL! Akcja Pogoni lewą stroną, dośrodkowanie Matyni i akcję wykańcza Żyro. Janukiewicz bez szans.

8' Groźna kontra Chojniczanki, ale na szczęście bez strzału na bramkę

3' Strzał Steca z 20 metrów obok bramki

1' Początek spotkania