• SPARING: Pogoń - FC Voluntari [WYNIK NA ŻYWO]

Około godziny 15:30 rozpocznie się drugi już dziś mecz sparingowy Pogoni Szczecin. Tym razem rywalem będzie zespół z Rumunii FC Voluntari. Poniżej będziemy aktualizować wynik spotkania.

[PROSIMY ODŚWIEŻAĆ STRONĘ RĘCZNIE LUB KLIKAJĄC TUTAJ!]

Pogoń Szczecin - FC Voluntari 3:2 (1:0)

15' Za nami kwadrans gry z której więcej mieli Portowcy. Wynik to jednak nadal 0:0.

23' GOOOOOL! Niepsuj był faulowany w polu karnym, a jedenastkę na bramkę zamienił... Łukasz Zwoliński!

45' Przerwa. Druga część pierwszej połowy to przewaga zespołu z Rumunii, ale bramek więcej jak do tej pory nie padło.

46' Rozpoczęła się druga część meczu

50' GOOOOOOL! Indywidualna akcja Listkowskiego zakończona strzałem zza "16" i piłka przy słupku wpada do siatki!

57' Gol dla rywali. Uderzenie ze skraju pola karnego.

76' Gol dla rywali. Już 2:2.

79' Druga żółta kartka dla Listkowskiego i musi opuścić boisko. W jego miejsce na boisku pojawia się Tupta.

86' GOOOOOOOOOL! Łukasz Zwoliński! 3:2!