• SPARING: Pogoń - Kotwica [wynik na żywo]

O godzinie 17:00 rozpocznie się mecz sparingowy pomiędzy Pogonią Szczecin i trzecioligową Kotwicą Kołobrzeg. W tym newsie będziemy na bieżąco aktualizować wynik spotkania. Stronę trzeba odświeżać ręcznie.

Pogoń Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 3:2 (1:1) - trwa II połowa spokania

Pogoń Szczecin: Bursztyn - Frączczak, Bartkowski, Łasicki, Matynia - Pawłowski (46' Kozłowski), Listkowski, Hostikka, Spiridonovic, Manias - Benedyczak (46' Benyamina)

Najważniejsze wydarzenia:

1' Początek meczu

5' Łatwa strata Listkowskiego, rywale mieli sytuację sam na sam ale górą Bursztyn. Po chwili goście mają rzut karny, Bursztyn świetnie broni strzał i dobitkę!

9' Rzut rożny dla Kotwicy, piłka wypada poza pole karne i atomowym strzałem Bursztynowi szans nie dał jeden z rywali. 0:1

12' Szansę na wyrównanie miał Frączczak po dośrodkowaniu Matyni, ale świetnie broni bramkarz rywali

14' Kolejny strzał Frączczaka odbija bramkarz

17' Po rożnym Bartkowski głową w poprzeczkę

25' Przerwa na wodę

35' Portowcy prowadzą grę, ale często akcje przerywane są pozycją spaloną

41' Techniczny strzał Maniasa wybija bramkarz

45' GOOOOOOL! Dośrodkowanie z rożnego na głowę Benedyczaka i 1:1!

45' Przerwa

46' Początek drugiej części meczu. Na placu meldują się Kozłowski i Benyamina

52' Kozłowski zabrał się prawą stroną, dograł w pole karne do Frączczaka, a ten strzałem wślizgiem nieznacznie się pomylił

63' Benyamina wpadł w pole karne ale uderzył zbyt słabo

65' Wędrychowski i Kuzko za Spiridinovicia i Hostikkę

67' GOOOOOOOL! Manias podaje do lepiej ustawionego Benyaminy, który pakuje piłkę pod poprzeczkę!

68' Frączczak dogrywa w pole karne ale bramkarz najpierw świetnie broni strzał Benyaminy, a później Matyni.

69' Wędrychowski zagrywa w pole karne,a minimalnie przestrzelił Bartkowski

77' GOOOOOOOOOOOOL! Matynia na głowę Maniasa i 3:1!

87' Rzut karny dla Kotwicy. Tym razem pewnym wykonawcą okazał się Szynka