Aktualności

  • #UrodzinowyRaport: 8341 uprawnionych kibiców

Jubileusz Dumy Pomorza będziemy świętować wspólnie na stadionie, 28 kwietnia, przy okazji ligowego meczu z Sandecją Nowy Sącz. Z tej okazji klub zaprasza wszystkich kibiców i bilety będą bezpłatne! To prezent dla najlepszych w Polsce fanów! Akcja trwa od wtorku, dziś mamy poniedziałek i sprawdzamy ilu kibiców jest już uprawnionych do wejścia na mecz.


Każdego dnia będziemy Was informować, ilu kibiców ma już swoje wejściówki na mecz Pogoń - Sandecja (28.04., g. 18). Liczba ta uwzględnia oczywiście również karnetowiczów. W środę rano uprawnionych do wejścia na stadion było 2529 fanów. 24 godziny później było nas już o 3480, w piątek rano licznik pokazał 4532, a w sobotę liczba wzrosła o kolejnych 1539 fanów! W dniu meczowym z Bruk-Betem Termalica Nieciecza, a więc w niedzielę rano kolejnych 1368 Portowców miało już swoje bilety. Na koniec dnia przybyło kolejnych 902 kibiców. Dzięki temu na 12 dni do meczu na trybuny może wejść 8341 Portowców! Nie zwlekajcie i jak najszybciej rezerwujcie sobie najlepsze miejsca na urodzinowym meczu!

Odpowiadamy też na najczęstsze pytania, które pojawiły się w pierwszych godzinach po wystartowaniu akcji: 1 kibic może odebrać maksymalnie 5 bezpłatnych biletów dla kibiców posiadających Kartę Kibica. Bezpłatne bilety wydawane są także na sektory 19-20. 

O tym, że warto przyjść świętować razem z nami nie trzeba chyba nikogo specjalnie przekonywać. O piłkarskie święto postarają się podopieczni Kosty Runjaica. To oczywiście nie wszystko, bo przewidzianych jest o wiele więcej atrakcji. Dwie osoby wyjdą ze stadionu z wartościowymi zegarkami z grawerą "Pogoń 70". Jak je zdobyć? Na razIe napiszemy tyle, że trzeba być na stadionie! Ciekawych nagród dla kibiców będzie zresztą o wiele więcej! Tuż przed rozpoczęciem spotkania wyrzucicie w niebo serpentyny, tworząc element okolicznościowej oprawy meczu. O szczegółach informować będziemy na bieżąco! 

Świętuj z Pogonią jej 70. urodziny! Widzimy się 28 kwietnia #naStadionie.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 2970

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...