• WYNIK NA ŻYWO: Pogoń Szczecin - Warta Poznań

Przed piłkarzami Pogoni Szczecin druga gra kontrolna w okresie przygotowawczym do sezonu 2019/2020. Na stadionie Iskierki Szczecin Portowcy zmierzą się z pierwszoligową Wartą Poznań. Początek meczu o godzinie 17:00.

90' GOOOOOL! W ostatniej minucie meczu Warta wyrównuje! Koniec meczu!

90' Kozłowski z 18 metrów ale broni bramkarz

89' Tempo spadło

75' Turski za Drygasa

68' Kozłowski wpadł w pole karne ale niepotrzebnie próbował dogrywać zamiast strzelać

67' Przy piłce wciąż częściej Pogoń

60' Po rożnym blisko gola była Warta, ale po główce piłka przeszła obok bramki Bursztyna

56' Guarrotxena wolejem obok bramki

55' Groźna kontra Warty ale wyjaśnił Drygas

52' Pogoń w ataku pozycyjnym

49' Po zamieszaniu świetna interwencja Bursztyna

47' GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Wędrychowski na głowę Frączczaka i 1:0!

46' Pogoń rozpoczeła drugą cześć meczu. Kompletnie inna jedenastka na placu

----

45' Przerwa, bez bramek

42' Podstawski z dystansu ale broni bramkarz

40' Strzelał Kowalczyk, ale  został zablokowany

34' Stipica broni groźny strzał z wolnego

31' Po rożnym Kostas głową nad bramką

29' Smoliński za Bochnaka

28' Bochnak zabrał się prawą stroną i oddał strzał, ale zablokowali obrońcy

20' Akcji bramkowych brak. Wiele gry w środku pola

10' Pogoń prowadzi grę, ale często przerywana jest ona faulami

3' Hostikka zagrywa w pole karne, ale Benyamina będąc w dobrej sytuacji strzela zbyt lekko. Po chwili znów groźnie pod bramką Warty, dwa zablokowane strzały

1' Rozpoczęła Warta

SPARING
Pogoń Szczecin - Warta Poznań 1:0 (0:0) - trwa 1 połowa meczu
1:0 Frączczak 47'

Pogoń Szczecin (1 połowa): Stipica - Bartkowski, Zech, Triantaffoulopoulos, Matynia - Podstawski, Kowalczyk, Listkowski, Bochnak (29' Smoliński), Hostikka - Benyamina

Pogoń Szczecin (2 połowa): Bursztyn - Nunes, Sadowski, Żurawski, Stec - Wędrychowski, Drygas (75' Turski), Pawłowski, Kozłowski, Guarrotxena - Frączczak