Aktualności

Przed zespołem Pogoni ostatnie dni przygotowań do meczu z Cracovią. Trener miał większość piłkarzy do dyspozycji w trakcie mini zgrupowania oraz w trakcie dwóch gier kontrolnych.


- Widać było, że ten sparing był ukoronowaniem wymagających treningów, które mieliśmy w poprzednich dniach. Zawodnicy biegali ociężale i to niestety było widać. W tym meczu szukaliśmy różnych rozwiązań w ustawieniu, rotowaliśmy także zawodników na pozycjach. Po to są sparingi, żeby sprawdzać. Taki sparing przynosi wiele potrzebnych nam informacji i tak też było dzisiaj - mówił szkoleniowiec. - Ten mecz był naszym słabym występem. Graliśmy z drużyną z niższej ligi i stworzyliśmy zbyt mało sytuacji bramkowych.

Zespół już kolejny raz próbował gry z trzema środkowymi obrońcami. Trener zdradził, że może je wykorzystać już w meczu z Cracovią.

 - To system z którego będziemy korzystać, ale nie wiem czy już w meczu z Cracovią. Tak będziemy grali w spotkaniach, w których rywale zastosują konkretną taktykę, z którą do tej pory sobie nie radziliśmy. Więcej nie będę póki co zdradzał – tłumaczy trener.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 2706

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...