Na zakończenie sezonu i rywalizacji w grupie mistrzowskiej, po golach Rafała Murawskiego i Roberta Obsta Portowcy wygrali 3:0 z Koroną Kielce.

Pierwsze minuty ostatniego meczu Pogoni Szczecin to czas na korzyść Dumy Pomorza. Zawodnicy Kazimierza Moskala częściej atakowali prawą stroną za sprawą aktywnego Listkowskiego. W 10. minucie w dobrej sytuacji znalazł się Murawski, ale jego strzał obronił Pesković. Po chwili w dobrej sytuacji znalazł się Drygas, ale uderzał będąc tyłem do bramki i nie trafił w nią. Po kwadransie swojej szansy próbował Listkowski, ale jego strzał z dystansu przeszedł obok bramki. Szczęścia spróbował też Murawski, ale jego atomowe uderzenie z woleja o centymetry przeszło nad poprzeczką. W kolejnych minutach tempo spadło, jednak nadal więcej z gry miał zespół Dumy Pomorza. Korona odpowiedziała strzałem z rzutu wolnego Możdżenia, któy uderzył w środek, ale i tak sprawił problemy Słowikowi. W końcówce pierwszej części meczu przewrotki próbował nawet Jarosław Fojut, ale nie przyniosło nam to goli.

Druga część meczu rozpoczęła się podobnie do pierwszej. To Pogoń częściej była przy piłce, ale nie przekładało się to na stuprocentowe sytuacje bramkowe. w 57. minucie powinno być natomiast 1:0 dla Pogoni. Nunes dograł z lewej strony do Drygasa, który będąc przed pustą bramką na piątym metrze strzelił nad poprzeczką. Cztery minuty później jednak już wpadło. Nunes zbiegłz lewego skrzydła do środka i wystawił piłkę Murawskiemu, który wpakował piłkę z 20 metrów do bramki. W 70. minucie świetną okazję miał Adam Frączczak, który jednak nie trafił w bramkę w dogodnej sytuacji. Kolejne minuty to dalsza przewaga Portowców. Tuż przed końcem obrona Korony nie dała już rady i najpierw piłkę do bramki wpakował Rafał Murawski, a po chwili sytuację sam na sam wykorzystał Robert Obst.

Pogoń Szczecin - Korona Kielce 3:0 (0:0)
1:0 Rafał Murawski 61'
2:0 Rafał Murawski 86'
3:0 Robert Obst 89'

Pogoń Szczecin: Słowik – Nunes, Matras, Fojut, Niepsuj (68' Rudol) – Tsintsadze (83' Obst), Murawski – Kort, Drygas, Listkowski (63' Kowalczyk) – Frączczak.

Korona Kielce: Pesković – Gabovs, Kwiecień (78' Bednarski), Możdżeń, Mrozik – Marković (73' Kotarzewski), Żubrowski – Cebula, Aankour, Palanca – Smolarczyk (66' Poński).