Czwartoligowy Dąb Dębno wyelimnował Pogoń II Szczecin z rozgrywek Pucharu Polski ZZPN. Rezerwy przegrały 1:2. - Zawiedliśmy w ataku pozycyjnym. Słaba gra i wielki pech spowodowała, że odpadliśmy - tłumaczył opiekun zespołu, Adam Gołubowski.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 13. minucie. Spóźniony Bartosz Piotrowski sfaulował napastnika w polu karnym. Jedenastka została pewnie wykorzystana. Portowcy wyrównali w drugiej połowie. Patryk Galoch zamknął dośrodkowanie z prawej strony Patryka Paczuka w 55. minucie. Zawodnicy rezerw mieli kolejne sytuację, ale żadnej nie zamienili na bramkę. Ta sztuka udała się za to czwartoligowcom.

Pod koniec meczu sędzia podyktował rzut wolny pośredni dla Dęba. Obrońca Pogoni II podał piłkę do bramkarza. Futbolówka podskoczyła na nierównej murawie i trafiła w słupek, po czym złapał ją w ręce Bartosz Piotrowski. Zawodnik Dęba z kilku metrów wpakował piłkę do siatki. Podopieczni Adama Gołubowskiego nie zdołali odwrócić losów spotkania i pożegnali się z rozgrywkami pucharowymi w 1/8 finału.