Aktualności

Pogoń Szczecin dokonała już dwóch wzmocnień przed startem przygotowań do wiosennych meczów w Lotto Ekstraklasie. Kibice czekają jednak na informację o przedłużeniu umowy z Kostą Runjaicem.


Wszystko wskazuje jednak na to, że na taki komunikat przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Pogoń jest zainteresowana przedłużeniem współpracy z trenerem, który wyprowadził zespół z dwóch kryzysów. Piłka jest po jego stronie, ale żadna ze stron nie chce naciskać.

- Nigdzie się nie ruszam. Do końca kontraktu na pewno będę w Pogoni - mówił Runjaic po ostatnim meczu w minionym roku. 

Pogoń jest bardzo zainteresowana dalszą współpracą, a potwierdza to Dariusz Adamczuk w rozmowie z Głosem Szczecińskim.

- Nawet po kilku nieudanych spotkaniach tego sezonu chcieliśmy zatrzymać trenera na dłużej. Świetnie nam się współpracuje, nadajemy na tych samych falach - mówi Dariusz Adamczuk, szef pionu sportowego w Pogoni dla gs24.pl - Zaznaczam, że to nie jest kwestia pieniędzy. Rozmawiamy o poważniejszych sprawach. Trenera mocno np. interesuje, jak będzie wyglądało szkolenie podczas budowy stadionu, jakie są plany budżetowe na kolejne sezony.

Ważny jest jeszcze jeden aspekt, czyli rozłąka z rodziną i rodzinnymi stronami. Dariusz Adamczuk prognozuje, że decyzji Runjaica o swojej przyszłości spodziewać się można na przełomie lutego i marca.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Głos Szczeciński
Wyświetleń: 7538

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...