Aktualności

  • Kontynuacja współpracy Pogoni z Toyota Kozłowski

Toyota Kozłowski to mocny, trwały filar Pogoni Szczecin. Po czterech latach udanej kooperacji nadszedł czas na kolejny, wiążący krok. Miło nam ogłosić, iż przedłużyliśmy współpracę o następne trzy lata!


- To dla nas fantastyczny dzień. Kontynuacja współpracy jest dowodem na dobrze wykonywaną pracę, solidnie wypracowane zaufanie, ale i spójną wizję przyszłości. Wiem, że przed nami jeszcze wiele satysfakcjonujących realizacji. Budowanie trwałych relacji z naszymi partnerami jest na stałe wpisane w strategię działania Pogoni Szczecin. Jestem przekonany, że obie strony dołożą wszelkich starań, by porozumienie było w pełni satysfakcjonujące - mówi Jarosław Mroczek, Prezes Zarządu Pogoni Szczecin.

Jesteśmy przekonani, że środowisko Dumy Pomorza już dobrze zna naszego partnera. Przez lata obfitujące we wspólne projekty staliśmy się sobie bardzo bliscy, co przekłada się na popularność tej kooperacji.

Grupa Kozłowski jest autoryzowanym dealerem samochodów marki Toyota oraz Lexus. To rodzinna firma, która od przeszło 45 lat jest liderem branży motoryzacyjnej w regionie. Taki model prowadzenia biznesu umożliwia osobistą troskę właścicieli o rozwój spółki i indywidualne podejście do wszystkich zatrudnionych. Jednym z fundamentów sukcesu organizacji jest fakt, iż wielu pracowników na długie lata wiąże się z Grupą Kozłowski, dzięki temu, że firma budowana jest stabilnie, a wszelkie działania przemyślane oraz w pełni dostosowane do tempa wzrostu i ewolucji rynku.

W ramach dotychczasowej współpracy zrealizowaliśmy szereg działań, które zapisały się w historii obu partnerów. Toyota Kozłowski wraz z klubem przyłączyła się do zakupu nowego samochodu dla Ligi Superbohaterów, która swoimi odwiedzinami przynosi ukojenie i poprawia humory dzieciom przebywającym w szpitalach oraz jest aktywnym uczestnikiem licznych akcji charytatywnych. Stroje z logo Toyota Kozłowski dodają piłkarzom Dumy Pomorza skrzydeł już od 2019 roku, również w spotkaniach eliminacji Ligi Konferencji Europy. Dziecięca Eskorta, wyprowadzająca Portowców na mecze oraz drużyny młodzieżowe Akademii Pogoni z dumą prezentują koszulki z logo Toyota Kozłowski. Wszyscy na pewno pamiętamy również emocje związane z meczowymi konkursami dla kibiców, podczas których m.in. można było wygrać niezapomniany weekend z Toyotą.

Wiele z tych działań kontynuujemy, nieustannie rozszerzając zakres wspólnych przedsięwzięć. Przypieczętowany z początkiem lipca, kolejny rozdział wspólnej historii to nowe szanse na aktywność dla lokalnej społeczności. Wyznaczanie pozytywnych trendów społecznej odpowiedzialności biznesu to dla nas ważny element kooperacji, na który otwieramy się ze zdwojoną siłą. Dodatkowo, dzięki Projektowi Biznesowej Dumy Pomorza wspieramy budowanie tożsamości regionalnej i czerpiemy z możliwości porozumienia pomiędzy lokalnymi podmiotami.

Rozpędzając się niczym Toyota pod szyldem Gazoo Racing, zdecydowanie i stabilnie pokonujemy kolejny kilometr na drodze satysfakcji ze współpracy. Cieszymy się, że działamy ramię w ramię i już nie możemy doczekać się kolejnych efektów wspólnych działań. Pogoń i Toyota Kozłowski nadal grają w jednej drużynie!

tekst alternatywny Advertisement
Autor: Pogoń Szczecin SA
Żródło: własne
Wyświetleń: 2475

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...