Aktualności

  • Nieoczywisty transfer, wyróżniający się piłkarz

Po tym jak Jean Carlos związał się z kontraktem z Pogonią Szczecin, wśród fanów Dumy Pomorza euforii nie było. Piłkarz traktowany był raczej jako uzupełnienie składu, gdyż wcześniej w zespole Wisły Kraków nie był wyróżniającym się piłkarzem.


Od samego początku sezonu Jean Carlos Silva sprawia bardzo pozytywne wrażenie. Z meczu na mecz czuje się pewniej i dał już całkiem sporo drużynie w dotychczasowych spotkaniach.

- Na początku chciałem powiedzieć, że Jean Carlos jest bardzo dobrym zawodnikiem i cieszę się, że udało nam się go zatrudnić. Jest na dobrej drodze, żeby być jeszcze lepszym piłkarzem. Jako człowiek jest wspaniałym facetem, robi fajną atmosferę w szatni. Uważam, że jeszcze zbyt mało pokazuje z tego co potrafi. Jest szybkim, energicznym zawodnikiem i zbyt mało pokazuje tego na boisku - mówił Kosta Runjaic zaraz po meczu ze Śląskiem o swoim podopiecznym.

Tuż po końcowym gwizdku kamery telewizyjne pokazały Runjaica i Jeana Carlosa w sytuacji, gdy szkoleniowiec dość mocno gestykulował w kierunku piłkarza. Dziennikarze pytali o tę sytuację trenera na pomneczowej konferencji.

- Były dwie sytuacje gdzie powinien iść jeszcze bardziej do przodu i dopiero wtedy dośrodkować, a próbował zrobić to zbyt szybko. Powinien częściej iść do gry na jeden na jeden i pokazać więcej boiskowego egoizmu. Będzie to lepsze dla niego, bo sam sobie będzie mógł zrobić prezent strzeleniem jakiejś bramki. Stracona bramka to łańcuszek pewnych sytuacji. Tam było kilka aspektów, gdzie coś nie zadziałało, a w Śląsku w tym momencie zadziałało wszystko - dodał Runajic.

tekst alternatywny

Tu podaj tekst alternatywny

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 7954
tekst alternatywny

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...