Aktualności

  • Pomagamy trenerowi: Kto na środku obrony?

Stipica 87%, Stec 74%, Nunes 80% - trzy pozycje w składzie proponowanym przez kibiców na mecz z Legią mamy obsadzone. Dziś wybierzemy dwóch środkowych obrońców, którzy powinni zagrać od pierwszej minuty w Warszawie.


Jedynym obrońcą w kadrze mogącym zagrać na środku obrony i grający w poprzednim sezonie w Dumie Pomorza jest Mariusz Malec. Jego jednak nie bierzemy pod uwagę na ten moment, bo zawodnik dopiero rozpocznie zajęcia z drużyną po rehabilitacji.

O dwa miejsca na środku walczy więc trzech nowych piłkarzy: Benedikt Zech, Konstantinos Triantafyllopoulos i Igor Łasicki.

Zech był pierwszym piłkarzem, którego klub ogłosił jako nowego zawodnika na sezon 2019/2020. Piłkarz, które kilka ostatnich lat spędził w Altach w grach kontrolnych robił bardzo dobre wrażenie. Grał bardzo spokojnie i świetnie czytał grę rywali.

Kostas jest trochę innym typem zawodnika. Gra bardzo twardo i jego głównym celem jest zabezpieczenie bramki. Pokazał jednak, że radzi sobie solidnie w odbiorze i nie bał się próbować wyprowadzać futbolówki do ataku.

Trzeci to Igor Łasicki, czyli obrońca, który do drużyny dołączył już w trakcie obozu przygotowawczego w Gniewinie. Ze sparingu na sparing Łasicki jednak prezentował się lepiej i wcale nie jest wykluczone, że nie zagra w Warszawie.

Na którego z nich liczycie najbardziej? Do jedenastki wprowadzimy dwóch piłkarzy z największą liczbą głosów.

Jedenastka kibiców na mecz z Legią: Stipica - Stec, ?, ?, Nunes - ?, ?, ?, ?, ?, - ?

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 4318

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...