Rozgrywki I oraz II-ligowe na dobre powróciły po zimowej przerwie, więc i my wracamy z cyklicznym raportem poświęconym wypożyczonym Portowcom.

Kryspin Szcześniak (Górnik Łęczna, Ekstraklasa, ‘01), Marcel Wędrychowski, (Górnik Łęczna, Ekstraklasa, ‘02) - Górnicy pokonali Stal 2:0. Szcześniak znalazł się na ławce rezerwowych, a Wędrychowski wszedł na murawę w drugiej minucie doliczonego czasu meczu.

Hubert Sadowski (GKS Katowice, I Liga, ‘00) - Katowiczanie zremisowali 1:1 z Sandecją. Sadowski rozegrał pełne 90 minut.

Nikodem Sujecki (Skra Częstochowa, I Liga, ‘03) - Skra przegrała z Miedzią 0:2. Sujecki był tylko na ławce rezerwowych.

Hubert Turski (Chrobry Głogów, I Liga, ‘03) - Głogowianie wygrali z Górnikiem Polkowice 2:0. Turski wyszedł w wyjściowym składzie i został zmieniony w 67. minucie.