Aktualności

  • #UrodzinowyRaport: 9774 kibiców uprawnionych

Jubileusz Dumy Pomorza będziemy świętować wspólnie na stadionie, 28 kwietnia, przy okazji ligowego meczu z Sandecją Nowy Sącz. Z tej okazji klub zaprasza wszystkich kibiców i bilety będą bezpłatne! To prezent dla najlepszych w Polsce fanów! Akcja trwa od wtorku, dziś minął jej pierwszy tydzień i sprawdzamy ilu kibiców jest już uprawnionych do wejścia na mecz.


Każdego dnia będziemy Was informować, ilu kibiców ma już swoje wejściówki na mecz Pogoń - Sandecja (28.04., g. 18). Liczba ta uwzględnia oczywiście również karnetowiczów. W środę (11 kwietnia) rano uprawnionych do wejścia na stadion było 2529 fanów. 24 godziny później było nas już o 3480, w piątek rano licznik pokazał 4532, a w sobotę liczba wzrosła o kolejnych 1539 fanów! W dniu meczowym z Bruk-Betem Termalica Nieciecza, a więc w niedzielę rano kolejnych 1368 Portowców miało już swoje bilety. Na koniec dnia przybyło kolejnych 902 kibiców. Kolejny tydzień rozpoczęliście mocnym uderzeniem - kolejnych 1433 kibiców odebrało swoje wejściówki. Dzięki temu na 11 dni do meczu na trybuny może wejść 9774 Portowców! Nie zwlekajcie i jak najszybciej rezerwujcie sobie kolejne miejsca na urodzinowym meczu!

Odpowiadamy też na najczęstsze pytania, które pojawiły się w pierwszych godzinach po wystartowaniu akcji: 1 kibic może odebrać maksymalnie 5 bezpłatnych biletów dla kibiców posiadających Kartę Kibica. Bezpłatne bilety wydawane są także na sektory 19-20. 

O tym, że warto przyjść świętować razem z nami nie trzeba chyba nikogo specjalnie przekonywać. O piłkarskie święto postarają się podopieczni Kosty Runjaica. To oczywiście nie wszystko, bo przewidzianych jest o wiele więcej atrakcji. Dwie osoby wyjdą ze stadionu z wartościowymi zegarkami z grawerą "Pogoń 70". W trybuny wykopanych zostanie też 70 piłek z autografami piłkarzy Pogoni! Do kibiców trafią też inne upominki! Jak je zdobyć? Na razIe napiszemy tyle, że trzeba być na stadionie! Ciekawych nagród dla kibiców będzie zresztą o wiele więcej! Tuż przed rozpoczęciem spotkania wyrzucicie w niebo serpentyny, tworząc element okolicznościowej oprawy meczu. O szczegółach informować będziemy na bieżąco! 

Świętuj z Pogonią jej 70. urodziny! Widzimy się 28 kwietnia #naStadionie.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 2069

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...