- Odkurzyliśmy Brazylijczyka. Będzie w treningu, będziemy go obserwować - mówi Grzegorz Smolny, Gazecie Wyborczej. - W związku z tym, że w pewnym momencie mieliśmy duży urodzaj na lewej stronie, bo byli Lewandowski, Lisowski i Matynia, podziękowaliśmy Leonardo, choć naprawdę nieźle prezentował się na treningach. Teraz wróciliśmy do tematu, ale - podkreślam - Brazylijczyk nie podpisał jeszcze z nami żadnej umowy. Nie jest przewidziany w najbliższych meczach do gry, bo wydolnościowo nie wygląda zbyt dobrze. To piłkarz z bardzo dobrą lewą nogą, z mocnym uderzeniem, ale motorycznie i szybkościowo odstaje. A my i ekstraklasa stawiamy wyższe wymagania.
17:40
Komentarze: 0
Leonardo de Campos znów testowany
Uwaga!
Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.
Komentarze (0)
Brak komentarzy.