preloader
Przejdź do głównej treści
870500nagorski
870500nagorski

Adam Nagórski nadal będzie sprawdzany

- Chciałbym go sprawdzić w grach kontrolnych, żeby mógł się z nami przygotować - kontynuuje Czesław Michniewicz w rozmowie z Kurierem Szczecińskim. - Zapytałem Adama, czy godzi się na taką niepewność. Odparł, że tak. Chce powalczyć. Potrzebujemy więcej czasu.

W czwartek, w meczu kontrolnym Pogoń sprawdzała też innych zawodników z regionu. Zespół złożony z testowanych piłkarzy pokonał rezerwy Dumy Pomorza 4:0. Całe spotkanie oglądali członkowie sztabu szkoleniowego Dumy Pomorza. Według zapowiedzi trenera jeden lub dwóch piłkarzy grających w czwartek, też mają szansę pojechać z Pogonią na styczniowe zgrupowanie.

- Na pewno kilku zawodników zaprezentowało się z dobrej strony - powiedział szkoleniowiec Portowców "Kurierowi". - To nie są dla nas anonimowi gracze, już ich widzieliśmy w meczach ligowych. Pamiętam dobre występy Wojtasiaka, Flisa w meczach o puchar Polski na tle silnych rywali. W czwartek obaj potwierdzili swoje walory. Przyglądamy się Liśkiewiczowi. Mamy w drużynie trzech stoperów, to trochę mało. Interesującym graczem jest lewy obrońa Świtu Kotus. Może jeden, lub dwóch pojedzie z nami w styczniu na jeden z obozów, ale to jeszcze sprawa do przedyskutowania.

STSxPogonSportNet

profil-jpg

Źródło: Kurier Szczeciński Wyświetlenia: 3305

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (0)

Brak komentarzy.