preloader
Przejdź do głównej treści
8705003be8dc491db771bfe5eca3910d68ae4c

8705003be8dc491db771bfe5eca3910d68ae4c

21 piłkarzy na pierwszym treningu

We wtorek granatowo-bordowi odbyli pierwszy po przerwie urlopowej trening na boisku. W zajęciach, po raz pierwszy poprowadzonych przez nowego szkoleniowca Dumy Pomorza, Oscara Garcię, wzięło udział 21 piłkarzy.


Wraz z I drużyną przygotowania do nowego sezonu rozpoczęli Jean-Pierre Nsame, pozyskany w styczniu Patryk Dziczek, a także przebywający ostatnio na wypożyczeniach Maciej Wojciechowski i Patryk Paryzek.

Lista zawodników Pogoni, którzy wzięli udział w pierwszym treningu całej drużyny po przerwie urlopowej: Valentin Cojocaru, Axel Holewiński, Alex Pesković, Linus Wahlqvist, Leonardo Borges, Kellyn Acosta, Jan Biegański, Maciej Wojciechowski, Mor Ndiaye, Igor Brzyski, Patryk Dziczek, Natan Ława, Jacek Czapliński, Kamil Grosicki, Fredrik Ulvestad, Musa Juwara, Mads Agger, Jean-Pierre Nsame, Filip Cuić, Karol Angielski, Patryk Paryzek

Nieobecni: Hussein Ali, Rajmund Molnar, Jose Pozo, Sam Greenwood, Paul Mukairu, Andrzej Ossowski, Michał Osowski, Nikolaos Botis, Benjamin Mendy, Dimitrios Keramitsis, Rafał Jakubowski, Bartosz Kuśmierczyk

Hussein Ali przebywa obecnie wraz z reprezentacją Iraku na mistrzostwach świata. Rajmund Molnar i Jose Pozo zmagają się z kontuzjami. Sam Greenwood jest chory. Nikolaos Botis we wtorek trenował indywidualnie, zaś Paul Mukairu, Dimitrios Keramitsis, Andrzej Ossowski i Michał Osowski mają rozpocząć treningi z drużyną w środę. W późniejszym terminie do pracy z zespołem ma również dołączyć Benjamin Mendy, Rafał Jakubowski i Bartosz Kuśmierczyk.

profil-jpg

Źródło: Pogoń Szczecin SA Wyświetlenia: 3983

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (23)

kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 23.06.2026 21:55
A co z Szalaiem ? nie ma już tematu ?
Piotr Chen

Piotr Chen

(4885/6400) 23.06.2026 22:02
Sam wyjechał na testy medyczne, ale nie był na treningu bo jest chory. Dziwne.
Misiek1948

Misiek1948

(30446/36000) 23.06.2026 22:03
Mendy w późniejszym czasie? Równi i równiejsi? Negocjacje w toku? Nsame na treningu- profesjonalizm. Botis - no tu się zapala lampka ostrzegawcza . Greenwood chory i ma przejść testy medyczne? Coś tu jest niespójnego. Naliczyłem 2 obrońców na treningu ! Pewnie też wszystkich ciekawi jaki jest skład sztabu poza Garcią i Sanzem.
pawel

pawel

(64061/72000) 23.06.2026 22:03
A usmiechniety mezczyzna czemu ma wolne jak mozna zapytac??
Doker

Doker

(8205/9600) 23.06.2026 22:04
Ach ten Mendi. Ta maskotka Keslera i Haditaghiego. Nic nie musi. No, chyba że mu się zachce.
Alchemik

Alchemik

(59765/72000) 23.06.2026 22:06
Sam w Anglii na testach czy ...chory??? Hahaha
yascoos

yascoos

(9438/9600) 23.06.2026 22:07
"Sam Greenwood jest chory" czy może na testach w Bristolu? Jprd, żeby nawet wersji nie uzgodnić.
rusnak

rusnak

(17926/18000) 23.06.2026 22:10
Señor Garcia ponoć z kilku klubów wyleciał za...konflikty z zarządem.... Jest w pie*rdylion siedemset ósmym klubie, w każdym pracował parę miesięcy, najdłużej niecałe dwa lata, a nasz perski Kalif daje mu kontrakt na.... 3 lata. No co może pójść nie tak? No co? .... Ale nie śmiejemy się z osób niedorozwiniętych intelektualnie bądź z IQ poniżej 14. Nie śmiejemy się! Wspieramy, okazujemy zrozumienie, traktujemy poważnie i jak całkowicie normalną osobę. XDDD. Thomcio na garnuszku jeszcze dwa lata, Oscarek zwinie mandżur najpóźniej w święta, istnieje taka hipoteza, że zgodnie z ichnimi tradycjami Prince of Persia właśnie zaczął tworzyć harem, tyle, że utrzymanków.
mark

mark

(124595) 23.06.2026 22:18
Sam pojechal chory na sprawdzian medyczny?Czyzby chcial nadal grac w Polsce?
Kan Tesler

Kan Tesler

(4988/6400) 23.06.2026 22:23
Ty rusnak jakbyś dostał batutę w Pogoni to by wszystko chodziło jak w zegarku! Począwszy od transferów po sztab szkoleniowy i marketing. Niestety muszę Cię zmartwić . Jedyne czym w życiu zarząądzałeś to czerwony Bosman w Kalince.
ZaWa

ZaWa

(14639/18000) 23.06.2026 22:24
U nas też o dziwo nowi piłkarze chorzy przeszli testy medyczne. Chyba Paprota z Burytą zdalnie badali np. Botisa. To dlatego pewnie Axel jest w treningu z pierwszą dużyną. Ten Nsame też jakiś dziwny rodzaj chodu prezentuje... Oby to się nie rozsypało.
Misiek1948

Misiek1948

(30446/36000) 23.06.2026 22:25
@Rusnak. A co na to twój psychiatra? Kazdą skrajność należy leczyć.Zarówno skrajny brawobossizm jak i skrajny bossohejt też.
El Profesor

El Profesor

(13954/18000) 23.06.2026 22:27
@rusnak "Thomcio na garnuszku jeszcze dwa lata" - od kiedy po rozwiązaniu kontraktu za porozumieniem stron się płaci przez 2 lata. To jakieś alimenty, odsetki, czy co?
keybo

keybo

(7031/9600) 23.06.2026 22:35
Daniel, czas najwyższy zrobić z tym porządek. Ten @rusnak nie wnosi żadnej wartości do forum – publikuje tylko prowokacyjne i bezsensowne komentarze. Widać to również po liczbie minusów, które regularnie otrzymuje. Reakcje innych użytkowników jasno pokazują, że jego wpisy są odbierane negatywnie i nie służą merytorycznej dyskusji.
Alchemik

Alchemik

(59765/72000) 23.06.2026 22:43
@rusnak chcesz tu konkurować z...@Długim ????? ...ZA CIENKI JESTES CHŁOPIE Zmień tabletki albo bież pół!!!
Podróżnik

Podróżnik

(2795/2800) 23.06.2026 23:06
@rusnak smaruj stąd wrotki pajacu. I wsadź sobie w odbyt te debilne komentarze.
rusnak

rusnak

(17926/18000) 23.06.2026 23:19
"Na podstawie dostępnych informacji można wskazać co najmniej 2 przypadki, w których napięcia z władzami klubu były istotnym elementem odejścia: Brighton & Hove Albion (2014) – García sam złożył rezygnację, ale media informowały o trudnych relacjach z władzami po sprzedaży kluczowych zawodników bez pełnej zgody szkoleniowca. Formalnie nie został zwolniony, lecz odszedł po sporach z zarządem. Celta de Vigo (2020) – został zwolniony z powodu słabych wyników, ale hiszpańskie media pisały również o wewnętrznych napięciach i konfliktach w klubie. Sam trener podkreślał później, że odszedł „z przyczyn niezależnych od swojej woli”. Przebijemy kuwety z Lublina. Zapiąć pasy, noga na nogę i popcorn, będzie się działo...
kibol

kibol

(44373/48000) 23.06.2026 23:40
ja pier.. skąd na tym forum pojawia się co jakiś czas taki wynalazek typu @rusnak ? Następny odklejony gość , który do wszystkiego będzie się tu przypier....
19DDD48

19DDD48

(235334) 24.06.2026 00:30
Z obroną będzie duży problem. Co sezon właściwie się tylko oslabiamy!
kibol

kibol

(44373/48000) 24.06.2026 01:17
Olivier Edvardsen o co tu chodzi ? Następny napastnik ,tym razem z Ajaxu ?! Nie za dużo ich będzie haha
1962

1962

(62481/72000) 24.06.2026 10:15
Greenwood chory, pojechał na testy, był nieobecny. I wez tu zwiąż ze sobą te informacje
1962

1962

(62481/72000) 24.06.2026 10:19
@rusnak zle ci z nicka podaje. Zmień lekarza, bo ten cie oszukuje
GBF

GBF

(55595/72000) 24.06.2026 11:51
Co to za bzdury.. Greenwood wyjechał na testy medyczne przed transferem do Bristol, a Kuśmierczyk i Jakubowski są na testach przed wypożyczeniem do Podbeskidzia