Zagraj w FIFĘ z Portowcami!
Pamiętacie ubiegłoroczne granie z piłkarzami Pogoni Szczecin w Fifę? W tym roku także będziecie mieli taką możliwość! Wracamy z akcją „Weź pada do dłoni i pokaż Pogoni”! Tym razem będziecie mogli zmierz

Pamiętacie ubiegłoroczne granie z piłkarzami Pogoni Szczecin w Fifę? W tym roku także będziecie mieli taką możliwość! Wracamy z akcją „Weź pada do dłoni i pokaż Pogoni”! Tym razem będziecie mogli zmierz
Kibice Pogoni nie próżnują. Rozpoczęli trzy kolejne akcje mające na celu pomoc potrzebującym! Zachęcamy wszystkich fanów Dumy Pomorza do przyłączenia się do akcji! Szczegóły poniżej!
"...Deszcze niespokojne potargały sad, a my na tej wojnie ładnych parę lat. Do domu wrócimy, w piecu napalimy, nakarmimy psa psa psa..."
Dużo komentarzy padło z ust kibiców po meczu Pogoni z Podbeskidziem. Zdecydowana większość, nie jest zadowolona z gry drużyny i miejsca zajmowanego przez nią w tabeli Ekstraklasy. Zadać sobie trzeba bardzo ważne p
-Myślę, że jedyne co możemy zrobić to wygrać teraz te trzy mecze, które nam zostały do końca rundy i odbudować zaufanie kibiców – tak powiedział w rozmowie z naszym reporterem, obrońca Pogoni Szczecin
Pogoń Szczecin w pierwszym meczu rozgrywanym w ramach rundy wiosennej, przegrała z Podbeskidziem Bielsko Biała 1:2. Zwycięską bramkę dla gości zdobył Maciej Iwański z rzutu karnego, po zagraniu ręką w polu karnym Adama F
Pogoń zremisowała 1:1 z Odrą Opole w meczu Centralnej Ligi Juniorów Młodszych. Było to ostatnie spotkanie Portowców przed własną publicznością w tym roku. W drużynie juniorów zagrało dwóch pił
Jeszcze trzy mecze ligowe zostały do rozegrania piłkarzom Pogoni w 2014 roku. Następnie udadzą się na dwutygodniowe urlopy. Wczoraj poznaliśmy zarys zimowych przygotowań do rundy wiosennej.
Sobotni mecz z wysokości trybun oglądał wychowanek Pogoni Szczecin, a obecnie piłkarz reprezentacji Polski i Stade Rennais - Kamil Grosicki. Piłkarz obecnie przechodzi rehabilitację po złamaniu ręki w meczu kadry.
Obrońcy Pogoni nie mogą meczu z Podbeskidziem uznać za udany. W pierwszej cześci mieli ogromne problemy z zatrzymaniem rywali, a tuż przed końcem nie uchronili się błędu, który zakończył się rzutem karnym dla rywa
Pierwsze minuty meczu z Podbeskidziem były fatalne w wykonaniu piłkarzy Pogoni. Mieli ogromne problemy aby przedostać się na połowę rywala chociaż na moment. Dlaczego?
Portowcy przegrywają po raz pierwszy pod wodzą Jana Kociana. W pierwszym meczu rundy rewanżowej lepsze okazuje się Podbeskidzie Bielsko-Biała, które ostatnie zwycięstwo na wyjeździe zanotowało w sierpniu... &