Druga fotorelacja z meczu Pogoń - Piast!
Kilka godzin wcześniej zaprezentowaliśmy Wam pierwszą fotorelację z meczu Pogoń - Piast. Teraz czas na drugą porcję fotek z poniedziałkowego pojedynku. Autorem zdjęć jest Artur Szefer.

Kilka godzin wcześniej zaprezentowaliśmy Wam pierwszą fotorelację z meczu Pogoń - Piast. Teraz czas na drugą porcję fotek z poniedziałkowego pojedynku. Autorem zdjęć jest Artur Szefer.
Mecz Pogoni z Piastem obejrzało na stadionie 7583 kibiców. To najwyższy wynik wśród wszystkich spotkań rozgrywanych w poniedziałki w sezonie 2014/2015.
Twitter jest częstym narzędziem w rękach dziennikarzy, którzy w ten sposób dzielą się swoimi spostrzeżeniami, bądź wymieniają poglądami. Znaleźć tam można też wielu kibiców Pogoni czy też byłych piłk
- Jest to nasz trzeci sezon po powrocie do elity i tak dobrego startu jeszcze nie mieliśmy. Widoczny jest progres, zespół się rozwija i trzeba się z tego cieszyć - powiedział po meczu bramkarz Radosław Janukiewicz
- Stworzyliśmy sporo sytuacji i brakowało tylko tego ostatniego dotknięcia piłki. Nie zagraliśmy słabego spotkania, próbowaliśmy ciągle atakować, ale czasem tak się zdarza, że piłka nie chce wpaść - mówił p
Portowcy nie byli zadowoleni z rezultatu w meczu z Piastem. Szczególnie w pierwszej części spotkania kilkukrotnie zagrozili bramce rywali jednak nie przełożyło się to na strzelane bramki.
- Musicie dać nam trochę czasu. Przyszli nowi zawodnicy, zmieniliśmy trochę taktykę i poczekajmy aż to się ustabilizuje - powiedział po meczu z Piastem Gliwice Marcin Robak. Rozmowę przeprowadził Daniel Trzepacz.
Pogoń zremisowała na własnym boisku z Piastem Gliwice 0:0. Szczególnie w pierwszej części spotkania Portowcy mieli przynajmniej kilka bardzo dobrych sytuacji do strzelenia gola. Zachęcamy do obejrzenia pierwszej f
Po meczu trener Wdowczyk miał pretensje do swoich zawodników jedynie o brak skuteczności. Chwalił wolę walki jaką zaprezentowali jego podopieczni. Zachęcamy do zapoznania się z pomeczowymi opiniami.
Pogoń Szczecin w 4. kolejce T-Mobile Ekstraklasy bezbramkowo zremisowała na własnym stadionie z Piastem Gliwice. Portowcy bardzo dobrze grali w pierwszej połowie, ale nie potrafili pokonać bramkarza rywali. W drugiej czę
Piłkarze Pogoni o godzinie 18:00 zmierzą się na własnym stadionie z Piastem Gliwice. W przypadku zwycięstwa Portowców, wrócą znów na miejsce lidera Ekstraklasy. Zapraszamy do relacji LIVE w naszym se
W miniony już weekend rozegrana została 2. kolejka I i II ligi. Sprawdziliśmy jak poradzili sobie zawodnicy wypożyczeni z Dumy Pomorza do innych klubów.