preloader
Przejdź do głównej treści
8705005bf3045d411d661e98712142e0b05b26

8705005bf3045d411d661e98712142e0b05b26

27 czerwca Pogoń zagra z Dynamem w Berlinie

Mecz BFC Dynamo - Pogoń zaplanowany został na sobotę 27 czerwca o godzinie 16:00. Fani obu zespołów żyją w przyjaźni i spodziewać się możemy wypełnionych trybun stadionu Sportforum.

Co ciekawe, nie będzie to pierwsza gra kontrolna obu zespołów. Pierwsza odbyła się w Berlinie w 1966 roku i Dynamo wygrało 2:0.

Sprzedaż biletów na to spotkanie w Berlinie rozpocznie się w poniedziałek. Gospodarze przygotowali na to wydarzenie wejściówki w cenie 15 euro. Dzieci do 6. roku życia wchodzą za darmo. Dodatkowo w cenie 99,90 euro nabywać można pakiet VIP z napojami, alkoholem i jedzeniem. 

Kibice Pogoni Szczecin bilety na to spotkanie nabywać będą mogli poprzez Stowarzyszenie Kibiców Pogoni Szczecin "Portowcy", a komunikat w tej sprawie pojawi się w najbliższych dniach.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 4658

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (8)

franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 04.06.2026 16:02
Dynamo Berlin to klub, który powstał w b. DDR. Wielokrotny mistrz Niemieckiej Republiki Demokratycznej. Paradoksalnie ludzie, którzy pamiętają czasy DDR gdyby mięli możliwość użycia wehikułu czasu nie zastanawiali by się minuty aby wrócić do tamtego czasu i systemu. Choć było STASI i "zła" komuna. Ktoś zapyta dlaczego? Po pierwsze poziom życia w DDR był nieporównywalnie wyższy nież w PRL. Niemal każdy miał mieszkanie, samochód (Trabanta lub Warbiurga) w sklepach było wszystko w przystępnych cenach, a ludziom generalnie żyło się dostatnie. Po drugie nie było tej całej swołoczy kolorowej, którą obecne Niemcy "uszczęśliwiły" swoich obywateli a teraz nie wiedzą co z tym bydłem zrobić.
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 04.06.2026 16:05
O! Jeszcze jedno. Właśnie doczytałem, że Dynamo Berlin w sezonie 1971/72 gało w 1/2 finału Pucharu Zdobywców Pucharów! Woow! Nie wiedziałem w sumie. No i mają 10 tytułów Mistrza DDR (NRD po polsku). A my? Cóż, szkoda nawet gadać;)
Miru

Miru

(6180/6400) 04.06.2026 16:18
Wstyd mi czytać twoje wypociny chłopie o pseudonimie franek. Brakuje tobie czegoś? Zanim coś zatwierdzisz przeczytaj i przemyśl dwa razy.
ingin

ingin

(4542/4800) 04.06.2026 17:02
Piłka nożna dla kibiców Aż że się przyjaźnią i jest rzut beretem do Berlina, to wszyscy zadowoleni tj ci co chodzą na mecze bo meczypały z tego forum zawsze piszczą jak panienki dla atencji
andrzej123x

andrzej123x

(2164/2400) 04.06.2026 17:29
@franek.dolas74 A nie doczytałeś kolego, że Stasi permanentnie inwiligowało całe społeczeństwo NRD. I pod tym względem było znacznie sprawniej zorganizowana niż ub-ecja w Polsce. Nie doczytałeś także, że Dynamo Berlin było ulubionym klubem szefa Stasi(Ericha Mielke) i faktycznie przez Stasi zarządzane. Na zasadzie jak dawniej w Legii ściągali najlepszych zawodników w kraju. Kto się na to nie godził to nie jak w Legii lądował w kamasze bądź jak Wijas lądował w klubie w "Pierdziszewie" ale dostawał miejscówkę w "sanatoriach" Stasi i po takim pobycie o graniu w piłkę mógł już zapomnieć. Pod względem inwigilacji w demoludach NRD przebijała tylko Albania na czele z mega sadystą Enverem Hodżą .
ttb

ttb

(41249/48000) 04.06.2026 21:00
Na jakim poziomie rozgrywkowym oni grają i jakie ceny mają na ligowe mecze?
bravoboss

bravoboss

(248/300) 04.06.2026 21:06
@andrzej123x No i super. Może rzeczywiście nie ma co relatywizować. Ale teraz, w demokratycznych, zjednoczonych, tolerancyjnych i różnorodnych Niemczech jest tak zajebiście, że przyjeżdża Berlińczyk do Szczecina i jest w szoku, że czysto, bezpiecznie i nikt nie zaczepia https://www.youtube.com/watch?v=Cp3vt1hBv70
mark

mark

(124595) 05.06.2026 08:31
Dynamo Berlin to niemiecki przeciwnik ale żaden wielki przeciwnik, to taki Trabant choć marzyloby się na Golfa BMW czy Mercedesa....wreszcie.