preloader
Przejdź do głównej treści
870500oleszczuk_690x411

870500oleszczuk_690x411

Stefan Oleszczuk o stadionie

"Znam Szczecin niemalże jak własna kieszeń. Uczyłem się tu, mieszkałem, żyłem, pływałem ( jestem żeglarzem i ratownikiem WOPR od 1972 r.), grałem w piłkę i pracowałem. W Urzędzie Morskim pracowali mój Ojciec i Brat. W latach 1973 - 1981 byłem na większości spotkań "Pogoni" i do dziś pamiętam tamtą wspaniałą atmosferę...

Wszystkim wiadomo, że Pan Bóg obdarzył mnie pewnymi nietuzinkowymi talentami, w tym organizatorskimi, gospodarskimi, charyzmą i odwagą, dlatego mieszkańcy Szczecina mogą z wielką nadzieją oczekiwać ode mnie pomysłów, które spełnią najśmielsze oczekiwania i przyniosą wielkie pozytywne zmiany.

Mam dobre pomysły również na sport i rekreację...
Szczecin może mieć również w tych dziedzinach nowe ogromne szanse bez oszustw nieudaczników i mafijnych układów i powiązań. W Szczecinie może być sport i rekreacja na najwyższym poziomie, w tym piłka nożna.

Teraz w zaufaniu, niech to pozostanie jeszcze tajemnicą, ale wszyscy wiedzą, że słowa danego zawsze dotrzymuję..." - powiedział Stefan Oleszczuk

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 3725

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (0)

Brak komentarzy.