preloader
Przejdź do głównej treści
870500eaa03282fca26cedca6c946dcb217bd1

870500eaa03282fca26cedca6c946dcb217bd1

3. liga: Porażka i bardzo trudna sytuacja w walce o utrzymanie

26. kolejka Betclic 3. ligi
Pogoń II Szczecin - Victoria Września 1:2 (0:0)
1:0 Stanowski 50'
1:1 Wolniewicz 62'
1:2 Kamiński 90'

Pogoń II (skład wyjściowy): Pesković - Walendzik, Ossowski, Kurzydłowski, Bartkowiak - Cieślak, Jóźwiak, Frączczak, Kuśmierczyk, Rachubiński - Waligóra

ławka rezerwowych: Holewiński, Pieprzyk, Andrew, Pawłowski, Berkowski, Stanowski

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 5801

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (18)

Darq Rain

Darq Rain

(7557/9600) 12.04.2026 16:57
Nijakość w grze Portowców to jakaś zaraza. Ostatnia akcja meczu, Kacprowi Stanowskiemu nie chciało już się przykryć do końca gracza gości i gol i do widzenia.
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 12.04.2026 16:57
Druga drużyna też stabilnie - kompletny regres sportowy.
mark

mark

(124595) 12.04.2026 16:59
Czy już do wszystkich dotarło że Pogon Szczecin się wali...? ! Tym razem nie od strony finansowej ale tej sportowej. Chyba że jeszcze mało wiemy?
Anathema

Anathema

(39730/48000) 12.04.2026 17:15
Nieśmiertelny sezon, pierwsza drużyna i rezerwy nad przepaścią. Ci drudzy to śmiało można napisać ze juz pozamiatali
Anathema

Anathema

(39730/48000) 12.04.2026 17:18
@mark obstawiam, ze po sezonie i aspekt finansowy powroci na tapet, juz można stawiać ze Alex sie stąd zawinie. Zachodzę w głowę po co mu byl potrzebny ten klub ze tak o niego walczył.
TritumX

TritumX

(21101/24000) 12.04.2026 17:34
Obiecywał, miodopłynny sprzedawca marzeń rok nieśmiertelności w pakiecie z wiecznym szczęściem? Obiecywał. No to teraz dotrzymuje, w każdej sekcji tego klubu.
jaro111

jaro111

(10297/12000) 12.04.2026 17:46
Trzeba przyznać że chłopaki walczyli, było dużo biegania - ale w obu połowach Września była lepsza, Ostatnie 15 minut to już prawie nie wychodziliśmy ze swojej połowy - Bez mocnych wzmocnień z pierwszego składu 3-4 zawodników szanse na utrzymanie będą bardzo małe
Piotr Chen

Piotr Chen

(4881/6400) 12.04.2026 17:58
Druga drużyna niepotrzebnie bierze przykład z pierwszej.
Czad

Czad

(16315/18000) 12.04.2026 18:29
@Anathema Do czego potrzebny był mu ten klub? Do tego samego co Kavala, widać musi wykazać jakieś straty. Walczył o niego bo w całej Polsce nie znalazł by większych zakompleksionych frajerów którzy do dziś zapełniają mu stadion i nie dają powiedzieć na niego złego słowa. Temu spasionemu buławiakowi biznesu z Kołbaskowa też jakby mogli to z kolanami weszliby w dupsko i mimo, że klub gnił brawobossowali mu do końca jak temu oszołomowi z górzystej "Kanady".
darecki73

darecki73

(45955/48000) 12.04.2026 18:43
W ubiegłym sezonie po raz pierwszy z Centralnej Ligi Juniorów spadli juniorzy Pogoni. W tym sezonie blisko spadku z 3 ligi są nasze rezerwy. A i pierwsza drużyna balansuje na krawędzi spadku z ekstraklasy. Alex i Tan - sportowo ten sezon to wielka tragedia. Piłkarze też są temu winni bo brakuje im ambicji, woli walki. No i trener też winny bo nie potrafi ogarnąć tego burdello.
Anathema

Anathema

(39730/48000) 12.04.2026 18:51
@Czad generalnie to jakieś fatum, ze tej klub przyciąga szumowiny i kanalie spod ciemnej gwiazdy za właścicieli. Tu chyba juz nigdy nie będzie normalnie. Ale co zrobić, skoro z przegranych finałów czy brązowych medali robi sie fety i glorufikuje, pokazuje szczyt ambicji i aspiracji hodując frazesy ze ze slynnym "nic sie nie stało " na czele
darecki73

darecki73

(45955/48000) 12.04.2026 19:52
Ten klub jest chyba przeklęty. Wzięliśmy nazwę od Pogoni Lwów. Wzięliśmy też ich barwy. Potem, nie wiem kiedy, kto, dlaczego zmienił pierwotne barwy na granatowo-bordowe. Może za to ktoś rzucił czas na szczecińską Pogoń....
darecki73

darecki73

(45955/48000) 12.04.2026 20:08
Pierwotne nasze barwy to niebiesko czerwone potem zmienione na granatowo bordowe. Może czas wrócić do barw autentycznych Pogoni. To i klątwa zniknie. Kiedyś myślałem, że jak powstanie nowy stadion, to klątwa "zero tituli' zniknie.
rodemzpogodna

rodemzpogodna

(3879/4800) 12.04.2026 21:31
Źle to wygląda na wielu frontach. Obyśmy nie mieli fali spadków w różnych ligach i żeby się nie okazało że honor Pogoni bronią tylko dziewczyny. Z nich powinni brać mentalny przykład ci, którzy wychodzą na murawę w barwach klubu.
Zbyszek

Zbyszek

(5526/6400) 13.04.2026 02:19
Do Darecki73 zawsze byly barwy granatowo- bordowe!!!
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 13.04.2026 10:53
@darecki73 pamiętam jak za małolata śpiewało się niebiesko czerwone to barwy niezwyciężone
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 13.04.2026 10:58
jednym slowem rownac do najlepszych ,starsi koledzy daja przyklad i nalezy ubolewac ze nie do nasladowania
ratajczak366

ratajczak366

(8471/9600) 13.04.2026 17:23
Męska Pogoń idzie w tym samym kierunku. Tylko Panie jakieś takie inne.