Jose przyszedł na świat 15 marca 1996 roku w Maladze. W karierze juniorskiej reprezentował barwy dwóch czołowych klubów w Europie - Realu Madryt i Manchesteru City. W barwach "The Citizens" zadebiutował również na poziomie seniorskim. Pomocnik ma na koncie ponad 200 meczów w La Liga i La Liga 2, na co złożyły się występy w UD Almerii i Rayo Vallecano. Nim trafił do Pogoni, reprezentował jeszcze katarskie Al Ahli, cypryjską Karmiotisę FC oraz Śląsk Wrocław.
Pozo ma również bogate doświadczenie reprezentacyjne. W jego CV znajdziemy występy w reprezentacjach Hiszpanii od U16 do U19. Piłkarzem Pogoni został latem 2025 roku. Dotychczas rozegrał w granatowo-bordowych barwach 18 meczów, w których zanotował 1 asystę.
Wszystkiego najlepszego, Jose! Dużo zdrowia, pomyślności i samych udanych występów w barwach Dumy Pomorza!

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.
Komentarze (3)
darecki73
Zdrowia, dobrej formy i przynajmniej jednego 'wazonu" z Pogonią.
mark
Hiszpanie,graj nam jak Hiszpan z Primera Dimension
Misiek1948
Feliz cumpleanos senor Jose !