preloader
Przejdź do głównej treści
870500pieciopak_news_690x382

870500pieciopak_news_690x382

Jesienny pięciopak dla kibiców

O co chodzi? Nie musicie kupować biletów na każde z pozostałych spotkań osobno. Mamy dla Was także inną propozycję. Zostańcie posiadaczami „Pięciopaka” i zarezerwujcie sobie miejsce na trybunach do końca tego roku w pakiecie. Przed nami jeszcze ciekawe mecze z Mistrzem Polski - Legią Warszawa, Cracovią, Zawiszą, Koroną i Podbeskidziem. Nabywając "Pięciopak" macie zagwarantowany udział w każdym z tych spotkań.

Jakie macie z tego korzyści? „Pięciopak” jest tańszy niż bilety! Przykładowo - kupując 5 pojedynczych normalnych biletów na najbliższe mecze na sektorach 7-9 zapłacicie 105 zł. W przypadku, gdy zdecydujecie się na „Pięciopak” będzie to tylko 84 zł. Wychodzi więc jeden mecz gratis! Kupicie 5 biletów w cenie 4. Taka sama zasada działa w przypadku każdego innego sektora na stadionie.

Aby nabyć „Pięciopak” nie musicie nawet wychodzić z domu. Najkrótszą drogą jest skorzystanie z opcji online (kliknij - TUTAJ). Zastanawiasz się nad kupnem biletu przez internet, ale nie masz w domu drukarki?Nie szkodzi - nie potrzebujesz nic drukować! Przy zakupie internetowym „Pięciopak” nabijamy automatycznie na Twoją kartę kibica i to z nią musisz udać się do wejścia!

Można także zajrzeć do Fanshopu przy ul. Karłowicza 28, z tyłu budynku VIP za niską trybuną (otwarty pon. – sob. od 10.00 do 17.00) albo do naszego sklepu w CHR Galaxy (al. Wyzwolenia 18-20). W "Galaxy" czekamy na Ciebie na II piętrze (pon.-sob. 9-21, niedziela 10-20). Kolejną możliwością jest też jeden z punktów zewnętrznych (lista – TUTAJ).

profil-jpg

Źródło: Pogoń Szczecin SA Wyświetlenia: 3776

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (0)

Brak komentarzy.