preloader
Przejdź do głównej treści
870500kun

870500kun

Dominik Kun: Zapracowaliśmy na to zwycięstwo

Po takiej nieprzyjemnej serii, dziś udało się wywalczyć zwycięstwo...

- Całą drużyną zapracowaliśmy na ten sukces. Każdy z nas dał dziś z siebie 100% i to z pewnością zaprocentowało na wydarzenia boiskowe. Bardzo cieszymy się z tego zwycięstwa.

Dziś miałeś okazję wystąpić od pierwszej minuty. Jak wrażenia?

- Bardzo pozytywne! Dobrze grało mi się na tym boisku. Myślę, że cała drużyna dobrze czuła się na tym placu. Najważniejsze, że udało się dowieźć ten wynik do końca spotkania.

Popełniliście zdecydowanie mniej błędów indywidualnych niż w poprzednich meczach...

- Fakt, masz rację. Trochę nam ostatnio nie szło, dziś wygraliśmy i mam nadzieję, że ta forma będzie ciągle rosnąć i będzie napędzać nasz dorobek punktowy. Oby teraz zaczęła się seria meczów bez porażki!

Przed Wami kolejne dwa wyjazdy. Puchar w Ząbkach i mecz ligowy w Bełchatowie. Jakie perspektywy?

- Myślę, że wygramy. Mamy przed sobą cieżki tydzień. Wierzę jednak, że z taką determinacją jaką pokazaliśmy w Gdańsku jesteśmy w stanie wygrać dwa kolejne mecze.

Kibice byli dziś Waszym dwunastym zawodnikiem...

- Tak! Zaprezentowali się świetnie i oby wyglądało tak to dalej to i nasza gra będzie wyglądać lepiej!

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 3482

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (0)

Brak komentarzy.