preloader
Przejdź do głównej treści
8705004de24ea6e1f2672394a26926e75516a3

8705004de24ea6e1f2672394a26926e75516a3

34. urodziny Fredrika Ulvestada

Fredrik urodził się 17 czerwca 1992 roku w Ålesund. Seniorską karierę rozpoczynał w miejscowym Ålesunds FK, z którym w 2011 roku zdobył swoje pierwsze trofeum – Puchar Norwegii. Występował też w Anglii (w Burnley FC na poziomie Premier League i Championship oraz na wypożyczeniu w Charlton Athletic w League 1).

Kolejne trzy sezony spędził w szwedzkim Djurgården, z którym wywalczył Puchar Szwecji, a w 2019 roku krajowe mistrzostwo. W 2021 roku zaliczył epizod w chińskim Qingdao FC. W latach 2021-23 był zawodnikiem tureckiego Sivassporu, z którym zdobył Puchar Turcji.

Zawodnikiem Pogoni Szczecin został w sierpniu 2023 roku. Od tamtej pory rozegrał w granatowo-bordowych barwach 104 mecze, w których strzelił 18 goli i zanotował 10 asyst.

Wszystkiego najlepszego, Fredrik! Życzymy pięknego dnia, dużo zdrówka oraz spełnienia marzeń!

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 2385

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (22)

Misiek1948

Misiek1948

(30444/36000) 17.06.2026 08:36
Happy Birthday ????
franek.dolas74

franek.dolas74

(3157/3200) 17.06.2026 08:51
100 LAT Kapitanie! Obyś dla nas uniósł trofeum!
Holik82

Holik82

(470/600) 17.06.2026 08:56
Sto lat dla Fredrika! Ciekaw jestem tej Naszej linii pomocy w przyszłym sezonie. Miks młodości (Ława, Biegański) z ligowym doświadczeniem (Dziczek, Ulvestad, Acosta) może fajnie działać. Szkoda, że to Korona wyrwała tego Hellebranda z Górnika - z nim mielibyśmy najsilniejszą linię pomocy w Ekstraklasie.
colony5

colony5

(2363/2400) 17.06.2026 08:58
Wszystkiego najlepszego, ale przede wszystkim życzę zdrowia, jakże ważnego w karierze piłkarskiej oraz upragnionych sukcesów z Pogonią.
1962

1962

(62482/72000) 17.06.2026 08:58
Jest naszym niekwestionowanym liderem. Jego gra jest zawsze na wysokim poziomie i oby jeszcze nas zachwycił swoją grą. W klubach w których występował, zdobył mistrzostwo czy puchary. Życzę, aby zdobył z Pogonią coś najwyższego, oraz dobrej gry na stałym poziomie, w zdrowiu, bez kontuzji i z uśmiechem na twarzy w Szczecinie zakończył swoją karierę
El Profesor

El Profesor

(13954/18000) 17.06.2026 09:11
Ależ on trofeów nazbierał! Z okazji urodzin, na finiszu kariery życzę kolejnych pucharów z Pogonią!!!
LeoSz-ek

LeoSz-ek

(12916/18000) 17.06.2026 09:22
Siły i zdrowia na dalsze pozytywne występy w granatowo-bordowych barwach!!!
marcinnn

marcinnn

(44436/48000) 17.06.2026 10:39
Dajcie Wy spokój z tym Helebrandem. Typowy najemnik, najgorszego sortu pozbawiony sportowej ambicji, co udowodnił tym transferem do Korony. Barwy i zespół nie znaczą dla niego nic, a jedynie nieco wyższa kwota w kontrakcie.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27231/36000) 17.06.2026 10:46
pawlowski do wyjecia z widzewa za darmo napewno lepszy od mukairu no i polak
pawel

pawel

(64061/72000) 17.06.2026 10:53
Najlepszego !!! To,ze Ti oraz Linus a wiec dwoch rozsadnych na i poza boiskiem facetow ,ktorzy potrafia grac w pilke podpisaliscie nowe kontrakty daje mi promien nadziei ,ze to bagno jakie stworzyl tu Vahid jest tymczasowe i jest jakis powod do optymizmu. Skoro Wy widzicie ,ze ten dziwnie wygladajacy projekt ma jakies szanse powodzenia to moze nie wszystko jest stracone ?
PogonMKS

PogonMKS

(16958/18000) 17.06.2026 11:22
Grattis med dagen Fredrik! :)
darecki73

darecki73

(45931/48000) 17.06.2026 11:25
Zdrowia, dobrej formy i jeszcze jednego Pucharu w swojejj karierze
krokodylbambi

krokodylbambi

(27231/36000) 17.06.2026 11:38
korona niedosyc ze wykupila helebranda to jeszcze zatrzymala svetlina ktorego chcial lech to jest niesmiertlnosc a nie wyprzedanie kulurisa przyborka i granie ndaje ze spdkowicza 2 ligi greckiej
Landsberg

Landsberg

(94018/96000) 17.06.2026 11:38
Dobry pan piłkarz. Puchar Norwegii , Puchar Szwecji , Puchar Turcji życzę Pucharu w Polsce przed trzydziestymi piątymi urodzinami
realista!

realista!

(30372/36000) 17.06.2026 11:56
@marcinnn A który piłkarz to dziś nie najemnik? Korona kupując Hellebranda za 1,7 mln euro i dając mu na pewno świetny kontrakt pokazuje, że będzie mocna w nowym sezonie. Nie ździwię się jak zdobędą jakiś wazon (pewnie za Puchar Polski) szybciej niż Pogoń
realista!

realista!

(30372/36000) 17.06.2026 12:01
@krokodylbambi Korona zatrzymała Svetlina? Odważnie. Tym bardziej, że jeszcze się okienko transferowe nie rozpoczęło. Raczej jednak sprzedadzą go do Lecha, dlatego już teraz wzięli Hellebranda. Z Pawłowskim to nawet nie żartuj, to grajek na 1.ligę.
bigulon

bigulon

(1358/1600) 17.06.2026 12:13
Wszystkiego najlepszego.
Alchemik

Alchemik

(59768/72000) 17.06.2026 13:07
Gratulację Fredrik i dużo zdrówka!! Utrzymuj formę dla dobra Pogoni.
Holik82

Holik82

(470/600) 17.06.2026 13:52
Użytkownik X - Daniel_1948 informuje, że Emre Mor znalazł się na celowniku Dumy Pomorza: https://x.com/Daniel_1948_/status/2067199723266593004 - czyli teraz będziemy się specjalizować z wyciąganiem graczy z problemami z ligi tureckiej. Emre Mor ma w CV fajne kluby i nawet występy w reprezentacji Turcji ale cały ostatni sezon nie grał. Czyli to taki znów zakup kota w worku - zawodnik do odbudowania, a nie do grania tu i teraz.
Alchemik

Alchemik

(59768/72000) 17.06.2026 14:07
z ostatniej chwili.... Jak podaje @daniel ..na celowniku Pogoni 28 letni Emre Mor. .zawodnik Fenerbahce...... Ponoć bardzo. chorowity problemy.. gastryczne... Ciekawe...hm?? ....
Transfer

Transfer

(33007/36000) 17.06.2026 14:51
wiele osiągnięć, ale wszystko zatrzymało się na Pogoni )-; W tej sytuacji nie wypada życzyć nic innego niż osiągnięcie wspólnego celu z naszą Pogonią, to już ostatni dzwonek dla Frederika!
Piotr Chen

Piotr Chen

(4882/6400) 17.06.2026 16:03
Sto lat ! Życzę Ci byś poczuł conajmniej medal mistrza w 2026/2027