preloader
Przejdź do głównej treści
870500f9f6b92f523f14bfd995d83377f181ec

870500f9f6b92f523f14bfd995d83377f181ec

38. urodziny Kamila Grosickiego

Kamil Grosicki jest wychowankiem Pogoni Szczecin. Pierwsze ligowe mecze rozgrywał już w 2006 roku. Następnie reprezentował barwy Legii Warszawa, FC Sion, Jagiellonii Białystok, Sivassporu, Rennes, Hull City i West Bromu. W sierpniu 2021 roku ponownie został piłkarzem Dumy Pomorza. Piłkarz należy też do klubu wybitnego reprezentanta. W barwach narodowych rozegrał 101 meczów w których strzelił 17 goli.

W barwach Pogoni Szczecin rozegrał do tej pory 205 meczów w których strzelił 57 goli i zanotował 58 asyst.

Kamilowi życzymy oczywiście wszelkiej pomyślności, dużo zdrowia i jak najlepszych występów na boisku z gryfem na piersi! Sto lat!

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 2626

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (26)

franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 08.06.2026 07:17
Z okazji urodzin "Legendy Białegostoku" życzę mu dwóch rzeczy: zdrowia i by odszedł od nas jak najszybciej. Nawet dziś! Po tym wszystkim co się wydarzyło na początku roku jego obecność w Pogoni to zwykła patologia. Nie wspomnę nawet o 2-gim maja 2024 roku bo mnie ch&j strzela. PS. człowiek, który w Szczecinie miał wszelkie predyspozycje by zostać ikoną, a został... no nie kończę bo musiałbym się "grubo" wyrazić. Raz jeszcze do Kamila (bez sarkazmu!): ZDROWIA i ODEJDŹ stąd!
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 08.06.2026 07:25
Goli asyst i zdrowia Kamil przedewszystkim ci życzę i powrotu do dobrej formy z korzyścią dla nas wszystkich Wszystkiego Najlepszego
Cezar

Cezar

(11371/12000) 08.06.2026 07:28
https://salarysport.com/pl/football/ekstraklasa/lech-pozna%C5%84/ Młody bramkarz grający w reprezentacji, Bąkowski, na liście płac Leszka, ponad 40 tys miesięcznie.
Cezar

Cezar

(11371/12000) 08.06.2026 07:35
Chyba wszyscy już przejrzeli na oczy i dojrzeli- należy wybrać nowego kapitana zespołu.
Bossman70

Bossman70

(19905/24000) 08.06.2026 07:44
Wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia oraz lepszej i skuteczniejszej gry w Pogoni Grosik.
Sandkruger

Sandkruger

(37234/48000) 08.06.2026 08:02
Dusigroszu życzę Ci dużo zdrówka tyle samo kasy i odejścia z Pogoni. Mam odruchy wymiotne na dźwięk słowa grosicki i mdłości gdy widzę twoje oblicze. Odejdź tego życzę nam wszystkim
darecki73

darecki73

(45931/48000) 08.06.2026 08:26
To powinien być jego ostatni sezon w Pogoni. Tym bardziej życzę mu zdobycia jakiegoś trofeum z Pogonią. Tym bardziej, że trofeum do marzenia każdego z nas.
1962

1962

(62481/72000) 08.06.2026 08:52
Zdrowie jest najważniejsze, a więc życzę zdrowia oraz sukcesów na piłkarskiej emeryturze.
El Profesor

El Profesor

(13956/18000) 08.06.2026 09:26
200.000 lat 200.000 lat niech żyje, żyje nam!
Miru

Miru

(6180/6400) 08.06.2026 09:27
Franek tak dla przypomnienia ten Piłkarz to dla młynu legenda :) nie wiem jakie trzeba mieć wartości w życiu żeby takiego kogoś nazywać Legendą. Nigdy w życiu nie kupie koszulki czy sobie czy to dziecku jego koszulki z tego względu że to po prostu wstyd. Za dużo wiemy o nim co robi i jak się prowadzi w czasie wolnym. Proszę nie mówić że jego wolny czas nie powinien nas interesować! Piłkarz to styl życia nie tylko na boisku.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 08.06.2026 10:12
38 za podpis
Andre

Andre

(19176/24000) 08.06.2026 10:47
Wszystkiego najlepszego w życiu, ale w życiu nie związanym z Pogonią.
Doker

Doker

(8205/9600) 08.06.2026 10:47
Wszystkiego najlepszego Panie Kamilu a zwłaszcza zdrowia psychicznego i fizycznego objawiającego się powrotem do formy piłkarskiej.
mirekmikesz

mirekmikesz

(250/300) 08.06.2026 11:37
Wszystkiego Najlepszego Grosik z okazji 38 rocznicy urodzin. Jesteś naszym dobrem narodowym i wizytówką Szczecina i nią pozostaniesz bo masz zasługi i dla Polski i dla tego miasta. Tego Ci nikt nie odbierze. A hejterom przypominam jak drużyna grała przed przejęciem przez nowego właściciela. Zmienił się styl gry,zmieniła się pozycja Grosika w drużynie. Jak jest lepiej? Jak było za poprzedniego prezesa czy teraz? Trzeba wrócić do DNA Pogoni czyli gry podobnej jaką prezentuje np Jagiellonia czy Pogoń 2-3 lata temu. Wtedy przeprosicie Grosika za to plucie w twarz bez powodu. A kasa? Grosik nie jest najlepiej zarabiającym piłkarzem w ekstraklasie więc po co ten larum? Przypominam. 101 występów w reprezentacji Polski. Najlepszy okres gry reprezentacji Polski. A teraz? Sami widzicie więc troche więcej obiektywizmu proszę. Nie ma w reprezentacji drugiego takiego bocznego pomocnika i jeszcze długo nie będzie. Wciąż jest to jeden z najlepszych bocznych pomocników w ekstraklasie i tak zostanie do końca jego kariery bo gość ma charakter. Jest szczery,mówi to co myśli. Nie podluzuje się nikomu. I żaden AH ani Tomasberg tego nie zmieni chociażby Pogoń grała 10 obrońcami w lidze.
tomp1302

tomp1302

(2957/3200) 08.06.2026 12:36
Zaraz z racji wieku zażąda podwyżki !!! Wsparcie dostanie od celebryty Majdana i Peszki. Odejdź chłopie wstydu oszczędź.
murin77

murin77

(17836/18000) 08.06.2026 12:43
Najlepszego i do Arabii, a w tedy wszyscy będą szczęśliwi ????
stoczniowiec

stoczniowiec

(27426/36000) 08.06.2026 13:32
Kurna, przecież wiecie że nie odejdzie... Możemy z całego serca życzyć Grosikowi (a bardziej sobie) zdrowia i żeby złapał formę i coś zagrał dobrego. Pieniędzy nie musimy życzyć, o to sam zadbał.
hjw51

hjw51

(3010/3200) 08.06.2026 13:33
Wszelkie uszczypliwości wobec jubilata w dniu urodzin to nieuleczalne buractwo. WSZYSTKIEGO DOBREGO PANIE KAMILU!
Wako

Wako

(5157/6400) 08.06.2026 15:38
Wszystkie najlepszego Kamil,dużo zdrówka.A kundlami się nie przejmuj,kunle zawsze będą z za płotu ujadać i opluwać,olej kundli.To oni mają kompleks,nie Ty.
Sandkruger

Sandkruger

(37234/48000) 08.06.2026 16:05
@Wako masz troche racji nawet może chyba. Pytanie jest czy ty jesteś rasowym kundlem czy raczej Fame .napisz proszę co tupecik zrobił dla Pogoni?
Wako

Wako

(5157/6400) 08.06.2026 16:26
@Sandkruger Jestem przekonamy że Kamil nie powiedział jeszcze ostatniego słowa,ciekawy jestem tylko jak ta sfora zakompleksionych kundelków odszczeka,a odszczeka na pewno już niebawem.Jeszcze raz Kamil nie przejmuj się ,każdy ma prawo do negocjacji,ale tym na zmywaku ciężko to zrozumieć,typowe polaczkowo,no cóż.Zdrówka życzę i przy okazji urodzin walnij lufkę za tych sfrustrowanych nieszczęśników.????????????
Piotr Chen

Piotr Chen

(4880/6400) 08.06.2026 18:11
Ech Kamil, mogłeś być legendą. Sam siebie tego pozbawiłeś. To, że byłeś na banerze wśród zasłużonych nie czyni z Ciebie legendy. Życzę Ci dużo zdrowia i szczęścia. Sto lat!
Bossman70

Bossman70

(19905/24000) 08.06.2026 18:37
Co tu napisać , żeby nie obrazić kibiców Pogoni .... prawdziwych KIBICÓW POGONI a nie hejterów , którzy nie pamietają goli czy asyst Grosika , które doprawidziły do medali i europejskich pucharów a każdy hejter pamięta tylko przegrany PP z Wisłą , w którym to sędzia popełnił błąd , że nie cofnął ostatnie podanie bramkarza po wrzutce w nasze pole karne o kilkanaście metrów do tyłu i w dogrywce BŁĘDU asystenta Borgesa przy golu dla Wisły na 2:1. Nagonka na Grosika nie pomoże Pogoni bo jego forma w rundzie wiosennej była pewnie wynikiem nie tylko kontuzji ale też nie przychylnym nastawieniem hejterów pod względem wyników Pogoni i jego kontraktu. Tak dla przypomnienia w najwyższej lidze w Polsce pod względem strzelonych goli dla Pogoni Grosicki jest na CZWARTYM miejscu z 57 golami a przed nim tylko napastnicy ; Dymkowski , Frączczak i Moskalewicz. O asystach nie będę wspominał bo Grosicki jest najlepszym piłkarzem pod tym względem.
kibol

kibol

(44373/48000) 08.06.2026 18:47
Kamil życzę w tym sezonie ,aby unikały cię kontuzję , miał czystą głowę o myśleniu o kasie i prawdopodobnie to twój ostatni sezon to żebyś dał z serducha i zagrał sezon z liczbami jak wcześniej.
MalmoFF90

MalmoFF90

(155/200) 08.06.2026 23:27
Wszystkiego najlepszego kapitanie! Życzę ci abyś ostatnie lata swojej kariery spędził w spokojnej i profesjonalnej atmosferze. Dlatego życzę NAM odejścia Habibiego
Pogodniak77

Pogodniak77

(5654/6400) 09.06.2026 08:24
Mocni gębą to jesteście tu na forum. Ciekawe, ilu z was powiedziałoby Kamilowi to samo prosto w oczy, gdyby spotkało go na mieście. 99% z was pewnie chciałoby sobie zrobić z nim selfie, poprosić o autograf i cieszyć się, że w ogóle z nim pogadało. Nie chcę nikogo obrażać i nie będę nazywał was kundlami jak niektórzy, bo to też nie na miejscu. Po prostu wasza postawa i zachowanie wobec tego człowieka jest żałosne. Facet dwukrotnie został wybrany najlepszym piłkarzem Ekstraklasy – i to nie bez powodu. Ciężko na to zapracował, a wy go obrażacie i hejtujecie przy każdej okazji. Te pieniądze mu się należały. Zamiast podważać wszystko, co osiągnął, lepiej czasem usiąść i docenić, że mamy w lidze zawodnika takiego kalibru.