preloader
Przejdź do głównej treści
870500cb3c2d543e480b0368f0ab19b4275ecf

870500cb3c2d543e480b0368f0ab19b4275ecf

4 lipca sparing z Zagłębiem

Mecz Pogoni Szczecin z Dynamem Berlin, który rozegrany zostanie na terenie rywali z okazji ich 60. lecia, odbędzie się w sobotę 27 czerwca o godzinie 16:00.

Tydzień później Portowcy zmierzą się w grze kontrolnej z Zagłębiem Lubin. Spotkanie odbędzie się w sobotę 4 lipca. Gdzie zostanie rozegrane? Albo na obiektach Pogoni w Szczecinie, albo w Opalenicy, gdzie klub z Lubina będzie przebywał na zgrupowaniu. Na szczegóły musimy jeszcze poczekać.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 4353

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (11)

GBF

GBF

(55595/72000) 08.06.2026 17:00
O wszystkich sparingach dowiadujemy się od klubów z którymi mamy grać.. U nas już nikt nie pracuje?
krokodylbambi

krokodylbambi

(27231/36000) 08.06.2026 17:06
19 start przygotowan, beda jaja jak nie znajda zastepstwa za burito
marek9636

marek9636

(107074) 08.06.2026 17:39
Dominik Markiewicz Dobra, tutaj lekkie wyjaśnienie zanim wybuchnie burza. Zawodnicy podczas urlopu przygotowują się do treningów wg. rozpisek stworzonych przez Rafała Burytę. Trener Buryta też ma pomóc z testami na start przygotowań i tak, to było ustalone wcześniej
Bossman70

Bossman70

(19905/24000) 08.06.2026 17:52
Sparing z Zagłębiem ? To tylko u nas bo bez sensu byłoby wracać do Opalenicy , którą ominęliśmy w przygotowaniach do sezonu. Gramy u nas albo wcale. Dobrze byłoby 4-5 sparingi rozegrać i sprawdzić każdego piłkarza zdolnego do grać w pierwszym składzie. Zimą BYŁY tylko trzy sparingi przed rundą wiosenną i każdy wie jak to skończyło się. W tym spotkaniu powinniśmy już zagrać przybliżonym pierwszym składem do sezonu i oczywiście zgrać nowych zakontraktowanych piłkarzy oby to nie był tylko sam Dziczek.
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 08.06.2026 18:14
Nie żebym był specjalistą od przygotowania fizycznego, ale w każdej branży jest tak, że jeśli jeden zaczyna a po nim kończy ktoś inny to nic dobrego zazwyczaj z tego nie wynika. Czy ktoś wie jakie są powody odejścia trenera Buryty? Kto zainicjował to rozstanie?
CzłowiekZżelaza

CzłowiekZżelaza

(4419/4800) 08.06.2026 19:05
Ja to Myślałem, że w nowy sezon wejdą z przytupem i nie chodzi tu wcale o transfery. Oczywiście, też jakieś powinny być. Myślałem, że zbudują naprawdę solidne struktury klubu. Poważny doświadczony sztab szkoleniowy. Zaczynając od najmłodszego rocznika, aż do 1 drużyny. Narazie nie widać jakiegoś rucho do klubu. Zaraz będą 2 lata, jak jest nowy właściciel. Dziwne to jest, jakby kompletnie nie mieli planu na nic. Narazie tylko slogany, bez pokrycia
krokodylbambi

krokodylbambi

(27231/36000) 08.06.2026 19:45
zwolniony buryta ponoc ma im rozpisywac plan przygotowan na nowy sezon XD
marek9636

marek9636

(107074) 08.06.2026 20:22
@CzłowiekZżelaza do tych 2 lat, to zgubiłeś jakieś 9 miesięcy
krokodylbambi

krokodylbambi

(27231/36000) 08.06.2026 20:26
brak obozu szkoleniowego z prawdziwego zdarzenia brak kucharza brak zamiennika za buryte niech jeszcze im zabiorą bramki i pilki poprzebijaja XD
1962

1962

(62481/72000) 09.06.2026 07:15
Zespół będący na obozie, nie wyrusza gdzieś w drogę, aby rozegrać sparing. Takie są zasady. Należy się spodziewać, że Pogoń pojedzie do Opalenicy. A Gdyby zdarzył się jakimś cudem wyjątek, to i tak ten mecz będzie zamknięty dla kibiców
Holik82

Holik82

(470/600) 09.06.2026 08:42
Alex rządzi klubem już ponad rok. Myślę, że jest to wystarczający czas na budowę struktur klubu. Na razie widać, że jest to człowiek podejmujący decyzję pod wpływem chwilowej emocji co jest złym prognostykiem na długotrwałą stabilizację. 30 czerwca kończą się umowy sporej ilości pracowników w klubie - od Akademii do pierwszego zespołu. Na razie cisza w temacie czy mamy na ich miejsce jakichś zastępców. Obawiam się, że kolejny tak rozczarowujący sezon jak ubiegły skończy się ewakuacją Alexa z Pogoni i znów powolną odbudową klubu gdzieś z czeluści niższych lig.