preloader
Przejdź do głównej treści
870500b537ba6df0c83d319f50687bd0ec5535

870500b537ba6df0c83d319f50687bd0ec5535

47. urodziny Tana Keslera

Tan Kesler przyszedł na świat 14 maja 1979 roku w tureckiej Adanie. Pochodzi z piłkarskiej rodziny - jego ojciec, Sevket Kesler, to były piłkarz i trener. Posiada dyplom z zakresu Międzynarodowego Biznesu i Finansów na Uniwersytecie Kean w Stanach Zjednoczonych, a także tytuł magistra w dziedzinie Sport Business uzyskany na Uniwersytecie Nowojorskim​.

Od stycznia 2022 roku do października 2024 roku zasiadał w zarządzie angielskiego Hull City, gdzie pełnił rolę wiceprezesa klubu. Funkcję CEO w Pogoni Szczecin sprawuje od marca 2025 roku.

Tanowi Keslerowi w dniu urodzin życzymy wielu sukcesów zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym! Wszystkiego najlepszego!

profil-jpg

Źródło: Pogoń Szczecin SA Wyświetlenia: 2654

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (21)

Cezar

Cezar

(11371/12000) 14.05.2026 11:59
Słabi ludzie tworzą ciężkie czasy. Za chwilę klub będzie obchodził osiemdziesiątkę.
MalmoFF90

MalmoFF90

(155/200) 14.05.2026 12:22
Happy Birthday Tan!! Hope you got a One Way Ticket to Ankara!!!
fan emigrant

fan emigrant

(23640/24000) 14.05.2026 12:26
One way ticket jestem za????
ZaWa

ZaWa

(14639/18000) 14.05.2026 12:33
Życzę jemu podejmowania samych dobrych dezycji. Szczególnie dla Pogoni.
lero

lero

(74630/96000) 14.05.2026 12:39
Dużo zdrowia i zdrowych decyzji dla siebie, klubu i kibiców. Wszystkiego naj...
Doker

Doker

(8205/9600) 14.05.2026 12:46
Choć są przydatne, to jednak pochodzenie i wykształcenie w żadnym razie nie gwarantują przydatności w jakimkolwiek klubie piłkarskim. Alex Ferguson zanim stał się najsłynniejszym managerem piłkarski był, tak jak jego ojciec, fizycznie pracującym stoczniowcem po szkole zawodowej. Bliższy sercom kibiców Pogoni Kosta Runjaic, który wysoko podniósł kulturę organizacyjną klubu, również nie zdobył jakiegoś ciekawego wykształcenia (poza oczywiście kursami trenerskimi). Póki co Pan Kesler, który ma stosowne wykształcenie i pochodzenie - niczego konkretnego w ciągu tych prawie 50 lat swojego życia nie osiągnął i dlatego należy mu życzyć pierwszych sukcesów. Może jednak niekoniecznie w Pogoni.
Pogoń Fan fo'Life

Pogoń Fan fo'Life

(57250/72000) 14.05.2026 12:51
Życzę Panu serdecznie choćby jednego trafionego transferu. Ale niekoniecznie już pod Granatowo-Bordowym Sztandarem,
Darq Rain

Darq Rain

(7561/9600) 14.05.2026 13:07
A ja życzę samych dobrych decyzji w barwach Pogoni ! :)
franek.dolas74

franek.dolas74

(3158/3200) 14.05.2026 13:12
CV więcej niż przyzwoite ale na ten moment rezultaty pracy w Szczecinie delikatnie rzecz ujmując słabe. Pogoń zagrożona spadkiem była blisko dekadę temu więc eufemistycznie mówiąc "odbytu nie urwało"... PS. zdrowia i szczęścia w życiu osobistym oraz zawodowym Panie Kesler.
TritumX

TritumX

(21106/24000) 14.05.2026 13:15
A urodziny Mowlika kiedy? Ten artykul to zwykla prowokacja.
R_suchy600

R_suchy600

(5732/6400) 14.05.2026 13:25
Z wyglądu to jakby miał z 57 z podejmowanych decyzji to jakby miał 7
Landsberg

Landsberg

(94008/96000) 14.05.2026 13:51
Utrzymania panie Prezesie. Nie mówię o posadzie
rusnak

rusnak

(17924/18000) 14.05.2026 14:01
Sto lat,bukiet róż, bombonierka i bilet w jedną stronę obojętnie gdzie dla najwierniejszego swemu Panu paziowi i oddanego Toudiego.
pikolo

pikolo

(48369/72000) 14.05.2026 14:22
@TritumX Urodzimy Mowlika niebawem bo już w przyszły wtorek
TritumX

TritumX

(21106/24000) 14.05.2026 14:42
@pikolo Mariusz, sto lat! Dzięki za Twój gigantyczny wkład w budowę zespołu – bez Ciebie nadal walczylibyśmy tylko o utrzymanie. A czekaj... https://i.postimg.cc/26Nd1CRh/MOWLIK.jpg
rusnak

rusnak

(17924/18000) 14.05.2026 14:44
Wcześniej Hull City teraz tu. W dwa sezony z dwóch czołowych klubów ligi zrobił potentatów dna tabeli. Niesamowita powtarzalność a do tego dar, dryg, talent. Ale czego tu oczekiwać od wynalazka narwanego farmazoniarza a do tego najbardziej zaufanego giermka.
pawel

pawel

(64050/72000) 14.05.2026 15:08
Duzo zdrowia kaszTanie. Oprocz niego tak jak poprzednicy juz wspomnieli biletu w jedna strone. Jak najdalej stad. Najlepiej razem z mowlikiem oraz naczelnym chachmetem i sciemniaczen panem pasibrzuszkiem.
Sympatyk-klubu

Sympatyk-klubu

(16581/18000) 14.05.2026 18:07
Dziś strzelają szampany, oby jutro <b>nas</b> nie strzeliło coś bardzo nieprzyjemnego. Urodzinowe "sto lat" zabrzmi dopiero po naszym jutrzejszym zwycięstwie.
1969

1969

(37259/48000) 14.05.2026 18:10
Ja mam 57, z tego ponad 45 jestem regularnie na Twardowskiego, pierwszy raz byłem na meczu 50 lat temu. Musiałem przełknąć 5 finałowych porażek, w tym jedną haniebną, a także obsrane zbroje w decydujących meczach o mistrzostwo. O spadkach nie wspomnę. Życząc Ci zdrowia czekam na spełnienie obietnic...
OLDBOY

OLDBOY

(11487/12000) 14.05.2026 19:26
Tanowi Keslerowi w dniu urodzin życzymy wielu sukcesów zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, pod warunkiem, że będzie to daleeeekkkkooooo od Pogoni !!! :-)
exKaliny

exKaliny

(9138/9600) 15.05.2026 10:17
https://static.wikia.nocookie.net/kajkoikokosz/images/9/9d/2A-zbojcerze.jpg/revision/latest?cb=20140315132324 Najlepszego!