preloader
Przejdź do głównej treści
870500sportkysk_690x427

870500sportkysk_690x427

Pogoń spogląda na południe. Vlasko na celowniku.

Przynajmniej kilka pozycji w zespole Pogoni wymaga zimowych wzmocnień. Jedną z nich jest pozycja ofensywnego pomocnika. Po odejściu popularnego "Aki", jego następny nie zaprezentowali odpowiedniego poziomu i można powiedzieć, że w zespole nadal jest wakat. Informacje, które dostaliśmy od jednego ze słowackich dziennikarzy dziennikarzy mogłyby ten problem rozwiązać.

Według tych informacji Pogoń jest zainteresowana jest Janem Vlasko - 24 letnim piłkarzem Spartaka Trnava. W obecnym sezonie zawodnik rozegrał 16 spotkań ligowych w których zdobył sześć bramek i dwie asysty. Dodatkowo zaliczył 6 spotkań w Lidze Europy. Jego bilans w tych rozgrywkach to 3 bramki i dwie asysty. Według dziennikarza Sebastiana Miceka dużą rolę w transferze odegrać może osoba trenera Kociana. Jakiś czas temu pojawiły się informacje o zainteresowaniu tym piłkarzem przez Wisłę Kraków. Problemem w pozyskaniu piłkarza okazać się może jego kontrakt, który według serwisu transfermarkt.de obowiązuje do końca czerwca 2016 roku. W przypadku potwierdzenia tych informacji, Pogoń musiałaby zapłacić za pozyskanie zawodnika.

Sebastian Micek poinformował nas również, że to nie jedyne nazwisko łączone z Pogonią. Więcej o planach transferowych dowiadywać się będziemy od przyszłego tygodnia, po zakończeniu rundy.

profil-jpg

Źródło: własne/sportky.sk Wyświetlenia: 3222

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (0)

Brak komentarzy.