Wracamy na wyjazdowy szlak! Na pierwszy wyjazd wypadają nam Kielce i na ten wyjazd udamy się transportem kołowym!
Dla osób które nie posiadają własnego środka lokomocji SKPS "Portowcy" organizuje autokary na około 150 osób.
Cena przejazdu autokarem to 140 zł w tym 26 zł to bilet na mecz. Pierwszeństwo w zapisach mają te osoby, które wybiorą opcje autokarową, aby uzbierać odpowiednia liczbę osób. O otwartej puli biletów będziemy informować na forum i naszych portalach społecznościowy.
Zapisy trwają do 31 lipca (czwartek) do godziny 22:00!
Ostatni raz w Kielcach było nas 378 osób i tym razem musimy pokazać się z jak najlepszej strony!

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.
Komentarze (0)
Brak komentarzy.