preloader
Przejdź do głównej treści
870500trening_robak_2014_690x460

870500trening_robak_2014_690x460

Robak będzie trenował z Pogonią

Od czwartku gościnnie z drużyną Dariusza Wdowczyka będzie trenował Marcin Robak. Sprawa jego transferu pozostaje wciąż nierozwiązana.

– Na ten moment Marcin jest zawodnikiem Guizhou Renhe – informuje dyrektor sportowy Grzegorz Smolny. – Czekamy na rozwiązanie jego sytuacji i do tego czasu zawodnik może gościnnie trenować z naszym zespołem. Oczywiście mamy nadzieję, że gdy już stanie się wolnym piłkarzem, zwiąże się nową umową z Pogonią.

profil-jpg

Źródło: Pogoń Szczecin SA Wyświetlenia: 4874

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (0)

Brak komentarzy.