preloader
Przejdź do głównej treści
87050005a0fe620865470afdce5a725457a438

87050005a0fe620865470afdce5a725457a438

Agger: Dobra postawa zespołu pomogła mi się lepiej zaprezentować

- Odczucia po meczu? Niesamowite. Pełny stadion, a my zagraliśmy bardzo dobry mecz. Odnieśliśmy bardzo ważne zwycięstwo i bardzo się z tego cieszymy - mówił Mads Agger zaraz po końcowym gwizdku.

Agger bił piłkę z rzutu rożnego przy pierwszym trafieniu w niedzielnym meczu.

- Czułem się dziś bardzo dobrze na boisku. Myślę, że dobrze prezentowaliśmy się dziś jako zespół i dzięki temu mogłem też ja pokazać się z lepszej strony. Idziemy dalej po następne punkty - dodał Agger.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 2819

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (7)

TritumX

TritumX

(21105/24000) 03.05.2026 22:30
Solidny mecz, Mads. Dobrze chodziłeś po skrzydle, szczególnie w pierwszej połowie. Pracuj nad wykończeniem po minięciu i będzie z Ciebie pożytek.
AdrianMKS

AdrianMKS

(8/50) 03.05.2026 22:35
Najlepszy do tej pory mecz w jego wykonaniu, lecz nadal za mało na Pogoń. Zła decyzja pod koniec meczu przy stanie 2:0, gdy wyszliśmy z kontry Mads strzelił na bramke a mógł podać do Mukairu między dwoma obrońcami... Tak czy siak dzieki za 3 punkty.
Krajan from Lund

Krajan from Lund

(42701/48000) 03.05.2026 22:41
Mam nadzieje, ze jestes juz na scieszce wznoszacej. Musze przyznac, ze dzis wygladales bardzo dobrze i nawet szybki jestes. Te szybkosc musisz wykorzystywac czesciej, tak jak kiedys Almqvist.
El Profesor

El Profesor

(13955/18000) 03.05.2026 22:59
W jednej z początkowych akcji było widać bardzo fajne prowadzenie piłki przy nodze. Dodać do tego szybkość i można mieć oczekiwania dobrej gry od Aggera. Dzisiaj "wszystko żarło". Cuić nawet przy bramkach dobrze się zachował. Dziwny ten mecz. Ciekawe, czy to odosobniony przypadek, czy nowy trend? Pozostałe 3 mecze odpowiednio to zweryfikują.
krystian1948

krystian1948

(368/400) 03.05.2026 23:17
Będą z niego ludzie :) dużo zawodników którzy przychodzą do naszej ligi potrzebuje czasu żeby się zaaklimatyzować. Agger ma to coś i myślę że będzie wzmocnieniem i wszystko co ma najlepsze pokaże w przyszłym sezonie .
mygreg

mygreg

(980/1200) 03.05.2026 23:24
Twoje dośrodkowanie z rzutu rożnego przy pierwszej bramce w punkt! Dzięki Mads za b dobry mecz!
ZaWa

ZaWa

(14644/18000) 04.05.2026 07:54
Chłop walczył i wracał do obrony, mimo wielu niedokładności wg mnie występ na plus. Grosik to by w ogóle nie biegał do defensywy.