preloader
Przejdź do głównej treści
870500dae0be645a761428250416751f1058a6

870500dae0be645a761428250416751f1058a6

Alex Haditaghi zabrał głos w sprawie kobiecej Pogoni

Od momentu przyjazdu do Szczecina widziałem pasję, dumę i miłość, jaką to miasto darzy Pogoń Szczecin. Ta relacja jest magiczna i piękna. Widziałem też ciemną stronę piłki nożnej: toksyczne plotki, fałszywe historie, anonimowe konta napędzane przez hejterów, kilku brudnych dziennikarzy z osobistymi motywacjami oraz ludzi, którzy chowają się za fałszywymi nazwiskami, by szerzyć negatywizm i zamęt.

Nie powinniśmy pozwalać, by anonimowi tchórze, fałszywe konta czy ludzie z osobistymi motywacjami definiowali przyszłość tego klubu. Jeśli ktoś nie ma odwagi podpisać się pod swoimi słowami prawdziwym nazwiskiem, to jego słowa są bezwartościowe i nie powinny mieć znaczenia. Pogoń Szczecin jest większa niż plotki. Jest większa niż hałas. Jest większa niż ludzie, którzy pragną uwagi i negatywizmu zamiast postępu.

Kobieca piłka nożna była dla mnie ważna od pierwszego dnia w Pogoni Szczecin i pozostanie ważna do ostatniego dnia w tym klubie, kiedykolwiek ten dzień nadejdzie. To nie jest projekt poboczny. To nie jest symboliczny program. To poważna i ważna część naszej organizacji piłkarskiej.

Kobieca piłka nożna ma znaczenie, ponieważ Szczecin zasługuje na klub, który reprezentuje wszystkich. Ma znaczenie, ponieważ młode dziewczyny w tym mieście powinny móc marzyć, rywalizować, wygrywać i widzieć jasną drogę z akademii na najwyższy poziom. Ma znaczenie, ponieważ sport ma moc budowania pewności siebie, dyscypliny, przywództwa, odwagi i dumy. Silna kobieca drużyna to nie tylko korzyść dla Pogoni. To korzyść dla miasta, dla rodzin, dla młodych dziewcząt i dla społeczeństwa.

Bezpieczeństwo, zdrowie, godność i dobrostan naszych zawodniczek są dla nas niezwykle ważne. Nie będę teraz publicznie komentował wewnętrznych spraw, ale podjęliśmy ważne decyzje i zmiany, które uważamy za najlepsze dla Pogoni Szczecin jako organizacji i naszych zawodniczek.

Rozpoczęliśmy również proces prawny przejęcia wszystkich akcji spółki kobiecej piłki nożnej od poprzednich i innych akcjonariuszy. Złożyliśmy silną radę nadzorczą. W ciągu najbliższych 10 dni ogłosimy naszą nowego trenera/trenerkę. Ta osoba ma ogromne i świetne nazwisko w kobiecej piłce nożnej, ogromne doświadczenie i poważny rodowód. Trener-ikona dla polskiej piłki.

Znaleźliśmy już również kilka znakomitych zawodniczek, które chcemy dodać do obecnego zespołu. Nasza ambicja jest jasna. Zbudujemy kobiecą drużynę, z której cała organizacja i całe miasto Szczecin będzie mogło być dumne.

Drużynę, która walczy o Puchar Polski. Drużynę, która walczy o Mistrzostwo Polski.

Drużynę, która reprezentuje nasze barwy z dumą, dyscypliną, odwagą i walką.

Chcę podziękować naszym kibicom, którzy wspierali kobiecą drużynę. Wasze wsparcie ma znaczenie. Te zawodniczki zasługują na szacunek, zachęty i wiarę. Mam nadzieję, że to wsparcie będzie trwało i rosło, ponieważ to, co budujemy, zasługuje na pełną siłę tego miasta za sobą. Również dzięki naszym zawodniczkom, które grały dla nas w zeszłym roku.

Nasz cel dla kobiecej piłki nożnej jest bardzo jasny: sukcesy mistrzowskie w Polsce i europejskie sukcesy w przyszłości.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 8219

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (27)

kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 09.06.2026 18:09
Dla mnie to w sumie taka nisza aczkolwiek z sukcesami więc ok że drużyna zostaje. Ostatecznie po efektach ich poznamy.
kibic_MKS

kibic_MKS

(82748/96000) 09.06.2026 18:24
AH....szkoda,że dałeś się podejść kilku brudnym dziennikarzom jak ich nazywasz przy przedłużeniu kontraktu dla samozwańczego szczecińskiego Messiego czego skutkiem jest zatrudnienie członka rodziny tej soby,a szkoda,bo 90 % kibiców bylo po Twojej stronie w tym konflikcie.Szybko by o nim zapomniano w Szczecinie z pożytkiem dla Pogonii i Ciebie samego.
realista!

realista!

(30372/36000) 09.06.2026 18:25
Panie Alexie, inwestuj Pan przede wszystkim w MĘSKĄ drużynę. Tutaj jest potrzebny wazon ???? Nie możemy się go doczekać ????
w3rtun

w3rtun

(95/100) 09.06.2026 18:26
"Drużynę, która walczy o Puchar Polski. Drużynę, która walczy o Mistrzostwo Polski." Bo ta ktora byla do tej pory akurat ni walczyla o najwyzsze cele w kobiecej polskiej pilce :D Podobne obietnice slyszelismy odnosnie meskiej sekcji a jak popszedni sezon wygladal i sei skonczyl wszyscy widzieli. Popcorn w reke i czekamy na spelnienie obietnic.
Drt

Drt

(3252/4800) 09.06.2026 18:28
Alex, Alex... na razie tylko obiecujesz a z realiów nic nie wychodzi. Sekcja kobieca, która była regularnie w topce, już nie istnieje. I chłop gada o chęci budowy mistrzowskiej drużyny... wystarczyło jej nie rozpierdalać. Akademia praktycznie nie istnieje ... Główna Pogoń bez kucharza, bez trenera, bez dyrektora sportowego... I tylko gadu, gadu, gadu na twiterku.
Drt

Drt

(3252/4800) 09.06.2026 18:29
Alex, Alex... na razie tylko obiecujesz a z realiów nic nie wychodzi. Sekcja kobieca, która była regularnie w topce, już nie istnieje. I chłop gada o chęci budowy mistrzowskiej drużyny... wystarczyło jej nie rozwalać. Akademia praktycznie nie istnieje ... Główna Pogoń bez kucharza, bez trenera, bez dyrektora sportowego... I tylko gadu, gadu, gadu na twiterku.
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 09.06.2026 18:35
Przy pełnym szacunku dla drużyny kobiecej Pogoni zainteresowanie nią jest śladowe. Zresztą postrawienie na stanowisku dyrektora drużyny kobiecej żony "Legendy Białegostoku" tj. kogoś z wykształceniem technika kosmetologii to jak powołanie na stanowisko ordynatora oddziału kardiochirurgii malarza pokojowego. Więc teraz można oczekiwać tylko rozkładu tej sekcji, niczego wiecej. Ale nie o tym chciałem. Mam dwa pytania nie związane z drużyną kobiecą do naszego Prezesa: 1. Jakie ma plany na najbliższy sezon zespół Pogoni Szczecin? Rzecz jasna mam na myśli seniorską drużynę męską. A więc o co my tak naprawdę będziemy grać? 2. Czy są przewidziane wzmocnienia drużyny pod kątem braku napastnika i kogoś na miejsce "Legendy Białegostoku", bo to, że on nic już drużynie nie da jest dla mnie oczywiste jak to, że trawa ma kolor zielony. Jego rolą wg mojej oceny będzie już tylko dojenie kasy z budżetu (200 tyś. mieszięcznie!) oraz ewentualnie "mącenie" atmosfery w drużynie. Nic ponad.
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 09.06.2026 18:43
Więc czekamy. Zamiary słuszne, chęci dobre. Czekamy na konkrety. Najważniejsze, że dziewczyny będą grać dalej.
ZaWa

ZaWa

(14640/18000) 09.06.2026 18:57
Dla mnie liczy się pierwsza drużyna męska. Tam brak sukcesów, jeżeli reorganizacja Pogoń Woman będzie kosztem większych nakładów na drużynę męską, która w końcu zdobędzie jakieś trofeum, to jestem w stanie znieść nawet zaoranie kobiecej sekcji z Grosicką na czele
rusnak

rusnak

(17925/18000) 09.06.2026 19:19
U19 spuszczone rok temu, w tym oczywiście bez awansu do CLJ, rezerwy spuszczone, żadnego łącznika między Akademią a juniorami, najzdolniejsi juniorzy będą uciekać do Lecha itd. Sekcja kobieca w trakcie zwijania. A takie były kwieciste zapowiedzi złotych czasów dla dziewczyn. https://pogonszczecin.pl/w/nowy-sk%C5%82ad-zarz%C4%85dzaj%C4%85cy-w-kobiecej-pogoni-szczecin-rozpoczyna-kolejny-etap-rozwoju-klubu Teraz kolej na jedynkę, w tym roku się nie udało chociaż było blisko. Trenera przygotowania fizycznego oczywiście nie ma, grajki pojechali na urlopy z czyimi rozpiskami indywidualnych treningów? Zresztą tam już nawet nie ma im kto gotować bo juz nawet kucharz nie dał rady dalej taplać się w tym złotoustym gnoju i pokazał majty. No i wiadomo już po co był ten cały cyrk z Grosicką, będzie na kogo zapisać zasługi za spuszczenie sekcji żeńskiej w kiblu. Przecież śniady choleryk i aferzysta nie mógł tak po prostu zostawić tego zamieszania z kontraktem Grosickiego. Ta rasa jest mściwa, podła, zakłamana, amoralna i fałszywa. Bez wyjątku. Odruchy wymiotne na sam widok tej obłudnej, spasionej facjaty.
ZaWa

ZaWa

(14640/18000) 09.06.2026 19:29
Z takich ciekawostek, gro Portowców miało niedawno śluby, jakoś na zdjęciach i filmikach nie widać Mochikanina :D Ciekawe czemu żaden z chłopaków nie zaprosił legendy z małżonką na tak ważną uroczystośc.
MalmoFF90

MalmoFF90

(156/200) 09.06.2026 19:34
Habibi: Stop lying, you f*cking islamic idiot! Nobody wants you here - so fuck off! You should know this feeling, since nobody really likes or cares about you! Take your little Turkish Kermit and leave asap!!
darecki73

darecki73

(45931/48000) 09.06.2026 19:48
Pożyjemy zobaczymy co z zespołem kobiet będzie. A może Alex doprowadzi dziewczyny do mistrzostwa i Ligi Mistrzów. Wówczas nazwa Pogoń Szczecin będzie w jakiś sposób reklamowana w Europie. Może faktycznie ma taki cel i policzył, że to się opłaca finansowo. A prawda jest taka, że łatwiej w tej chwili o mistrzostwa pań niż panów.
Ekspert77

Ekspert77

(24833/36000) 09.06.2026 20:10
AI napisze wszystko. Problem w tym, że później wypadałoby dotrzymać słowa. Póki co, widzimy masowy odpływ zarówno kadry trenerskiej jak i zawodniczej. Boss mówi o szacunku, a tu z większością odchodzących osób nawet nie podjęto rozmów. To tak jakby ktoś mówił podczas deszczu, że widzi słońce. A miała być transparentność i przejrzyste zasady. Nowy sezon za pasem, więc już niedługo zobaczymy czy Alex dotrzyma słowa ? Oby, bo szkoda dotychczasowego dorobku i zaangażowania w rozwijającą się piłkę żeńską nie tylko w Szczecinie.
Alchemik

Alchemik

(59769/72000) 09.06.2026 20:41
Szanowny Panie Alex....gładko się czyta te.. pisanki na X... Mówi pan ,ze teraz trzeba zbudować drużynę kobieca by odnosiła sukcesy!! Czy ty wiesz co Piszesz??? ..Właśnie rozpierdzielasz drużynę która w ostatnich latach była Mistrzem Polski ,zdobyła brązowy medal a w tym sezonie jest wicemistrzem Polski!! .... Mianowałeś na Prezesa osobę bez kwalifikacji ,, zwolniłeś świetnego trenera...i rozwalasz zespół. .który odnosił sukcesy!!!!! Jak na to patrzeć???? Będzie lepiej???? A tak mamy przecież pięknego Prezesa.. w sztabie trenerskim byłą piłkarkę Pogoni....a do zespołu dołączą ..juniorki ze szkółek szczecińskich BRAWO!!! To jest gospodarność i oszczędność!! ..... Czy nie lepiej juz nic nie mówić i w ciszy rozwalać zespół kobiecej Pogoni????
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 09.06.2026 20:50
Daniel powinienes tłumaczyc nie z ang na polski, ale z AI na ludzki.
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 09.06.2026 20:59
A tak w ogole starsi kibice pamiętają jak się skonczyły tego typu groźby, nie? :) "Nie powinniśmy pozwalać, by anonimowi tchórze, fałszywe konta czy ludzie z osobistymi motywacjami definiowali przyszłość tego klubu. Jeśli ktoś nie ma odwagi podpisać się pod swoimi słowami prawdziwym nazwiskiem, to jego słowa są bezwartościowe i nie powinny mieć znaczenia. Pogoń Szczecin jest większa niż plotki. Jest większa niż hałas. Jest większa niż ludzie, którzy pragną uwagi i negatywizmu zamiast postępu." <B>Dywaniarski bajkopisarzu - w Polsce można nawet wyzwać urzędniczkę od najgorszych, że ma nago na rynku zostać ukamieniowana, można być otwartym rasistą i nawet mieć partię swoją, a ty bedziesz kibiców na forach blokował?</B> Jakas ciezka koza musiala ci spasc na glowe jak byles dzieckiem w tej Kanadzie między Irakiem, ktora jest znana raczej jako نجف‌ آباد xD
pawel

pawel

(64058/72000) 09.06.2026 21:15
Ups. No ktos zapomnial o tabletkach znowu... Po takim wpisie i po tak gornolotnych zapowiedziach mozna smialo zalozyc, ze syndrom niesmiertelnosci zostal wlasnie przeniesiony na sekcje kobiet. Stawiam w ciemno ze w przyszlym sezonie ten zespol nie bedzie nawet blisko dobrych pozycji na jakich skonczyl w minionym oraz w poprzednich sezonach. Skoro tluscioszek obiecuje trofea bedzie nedza. To pewnik....
gorilla2003

gorilla2003

(21574/24000) 09.06.2026 22:35
@kibic_MKS zrozum że zatrudnienie niektórych osób jest niezbędne przy dotacji. Co z tego że niektórzy kibice nie chcą tych osób. Klubowi są potrzebne pieniądze. Inni kibice przychodzą na stadion przez 10 minut oglądać właśnie opla. Jednym i drugim współczuję. Nie kumają zasad tej luretki.
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 09.06.2026 22:48
Czy mi się wydaje czy zabłądził tu jakiś kibic Maccabi?
bravoboss

bravoboss

(248/300) 09.06.2026 23:32
@kibic_MKS gdyby AH nie przedłużył KG, być może sam byś go za to krytykował. Pamiętajmy, że na tym forum, po przegranym finale PP z Wisłą, wiele osób grzmiało "wszyscy won, przewietrzyć szatnię, wywalić tych przegrywów". Minęło kilka miesięcy i te same osoby płakały za Kurzawą, Gamboą i Koulu.
bravoboss

bravoboss

(248/300) 09.06.2026 23:36
@rusnak Jak chcesz to sonie tu rzygaj do woli. Ale nie bądź dennym rasistą rodem z lat 90.
Atmofrag

Atmofrag

(6879/9600) 10.06.2026 00:26
ojej, hejterzy Alexa będa niezadowoleni :( pochowani w swoich jaskiniach przy każdej takiej wiadomości lub nowych transferach :(
Kan Tesler

Kan Tesler

(4988/6400) 10.06.2026 06:56
Nio i nareszcie się nam rusnaczek przedstawił. Cały czas chodziło o tą mściwą, podłą, zakłamaną, amoralną i fałszywą RASĘ.
Kan Tesler

Kan Tesler

(4988/6400) 10.06.2026 06:58
Jego kochany Mroczuś w pierwszym sezonie to już walczył o puchary i mistrzostwo, a tu chłop który jest rok w klubie który nic nie wygrał 80 lat i nie ma żadnego trofeum jeszcze! SKANDAL!
MalmoFF90

MalmoFF90

(156/200) 10.06.2026 07:05
Vahid odnowił subskrypcję ChatGPT Premium, wypuścili go z Mącznej, nie wziął tabletek, przedawkował Ozempic i teraz wali takie teksty! Brakuje już tylko, żeby napisał, że to dzięki niemu uratowano sekcję kobiet 15 minut przed upadkiem. ???????????????? Vahid, może tak raz w życiu powiedziałbyś prawdę? Może opowiesz, jak prezes Ryba pojechał ci po nazwisku? Może powiesz, jak trener Grzegorczyk jako jedyny odważył się powiedzieć ci prawdę prosto w oczy? A może wyjaśnisz, dlaczego kryjesz typa, który wysyła dzieciom wiadomości na Instagramie i WhatsAppie oraz zaprasza je do swojego apartamentu w Hanzie? A może sam robisz to samo? Przyznaj się, po kogo jeden z dyrektorów klubu musiał jechać do Berlina przed ostatnim meczem i ile „szonów” siedziało później w loży. ????‍♂️ A może powiesz nam, dlaczego kucharz (Łukasz) był zmuszany do wstawania o 3:00 w nocy podczas Ramadanu, żeby przygotowywać wam śniadania? Jesteś w Polsce, więc szanuj ludzi i szanuj to, że możesz tu być. A jeśli ci się tutaj nie podoba, to wracaj na targ w Teherani @Vahid: FY ????❤️????????????????❤️????
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 10.06.2026 07:52
Gadu gadu a zawodniczki odchodzą dlaczego ? ani jednego słowa o tym tylko Al wypociny